bigalı kullanıcısının son içeriği

1. bigalı

Suzuki Samurai Aranıyor

Ynt: Suzuki Samurai Aranıyor 05355054254 Sadet ACAR bu arkadaşımda var 96 helezon yaylı .Araç çok temiz .Ararsanız Mustafa dan aldım telefonu deyin
  2. bigalı

1995 model bakımlı renault 19 1,6 rt

1995 model klimalı lpg li hidrolik direksiyonlu güzel bir araç.Araçta klima dahil çalışmayan aksam yok.Uzaktan kumandalı merkezi kilit ve alarm var.Muayenesi 2013 haziran ayına kadar.Kaporta komple çizikler ve güneş yanıkları nedeniyle boyalı.Emsallerine göre diri bir araç.Motor 35000 km önce...
  3. bigalı

Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara

Ynt: Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara İyi dilekleriniz için teşekkürler.Ben sorunsuz bir şekilde kullandım aracı inşallah Cenk beyde sorunsuz uzun yıllar keyifle kullanır
  4. bigalı

Ynt: Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara Araç satılmıştır ilan silinebilir
  5. bigalı

Ynt: Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara güncel :)
  6. bigalı

Ynt: Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara klavye iptali yapmadım.Ancak istanbulda ve adanada siteden Hamdi abi var onunla görüştüğümde beyini yolladığımda 150 tl gibi bi rakama iptal edileceğini söyledi.Ben eğerki ev işim olmasaydı iptal edip uzun zaman bu aracı kullanmayı...
  7. bigalı

Ynt: Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara
  8. bigalı

Ynt: Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara İlhami bey inanın ki o doğru söylüyorsunuz.Ancak bi ev inşaatına bulaştıkki yedi bitirdi beni :) Yoksa bu benim 5. arazi aracım ve bundan aldığım hazzı hiç birinde bulamamıştım.
  9. bigalı

Ynt: Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara sağolun :)
  10. bigalı

2002 model 195000 km de orjinal bir araç.Triger setleri,motor yağı ve bakımları yeni olmuştur.Tüm bakımları zamanında yapılmış ağır arazi görmemiş ezilmemiş diri bir araçtır.4x4 çalışır sorunsuzdur.muayene 2013/12. ayına kadar var.Lastikleri orta durumda,motor,şanzıman,diferansiyel,yürürü...
  11. bigalı

Sahibinden Satılık Özel Orman

güncel :)
  12. bigalı

güncel
  13. bigalı

Hemen cevaplayalım.Özel orman alanı 4 hektar dan büyük olup tamamının ağaçlarla kaplı olan tapulu arazilerdir.Bu araziler amenajman planlarına göre işletimi yapılır.Tapusu resmi dir ve alınıp satılır ölüm halinde hak sahiplerine veraseti kalır. Bu satılık olan özel orman işletim amenajman...
  14. bigalı

güncel :)
  15. bigalı

SATILDI - Suzuki Vitara 1,6 JLX 2000 Model

Ynt: SATILDI - Suzuki Vitara 1,6 JLX 2000 Model Güzel araç.Alanada satanada hayırlı olsun :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR