Betulakın kullanıcısının son içeriği

1. Betulakın

Yeni Offroadcuyum Tavsiyeleriniz Altın Niteliğinde

Mesaj attım ama size
  2. Betulakın

Attığım resimdeki direksiyon oluyormu olmuyor dediler ama Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. Betulakın

Yani anlamadım benim o arazi boşta sürüyorum yani 4X2 demi sürüyorum sürekli bi de araziye çıkarken hangi moda almam lazım Yada çamura battığımda falan yada kara gömüldüğünde Bir de diyorlar 4X4 deyken direksiyonu kırma aksları kırarsın Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. Betulakın

Yani anlamadım benim o arazi boşta sürüyorum yani 4X2 demi sürüyorum sürekli bi de araziye çıkarken hangi moda almam lazım Yada çamura battığımda falan yada kara gömüldüğünde Bir de diyorlar 4X4 deyken direksiyonu kırma aksları kırarsın Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. Betulakın

Henüz bitmedi dodikler ve lastikler geldi ama takılmadı takılsın paylaşacağım Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. Betulakın

Arazi vitesi nasıl kullanılıyor 3 şekli var sanırım
  7. Betulakın

Klor bey sizde rica etsem tecrübeleriniz paylaşabilirmisiniz ve de viteslerin ne işe yaradığını Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. Betulakın

Çok sağolun hallettik Şimdi en önemli konuya geldik ben bu 4X4 deki viteslerin ne işe yaradığını hiç bilmiyorum ve pilotaj konusunda sıfırım çok video izledm ama hiçbirşey anlamadım teknik olarak yardımcı olurmusunuz Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. Betulakın

Şu direksiyonlar nasıl olur acaba hangisi daha iyi olur
  10. Betulakın

11. Betulakın

12. Betulakın

Max 5 cm yükseliyormuş o da yeter herhalde Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. Betulakın

Çok sağolun hepsi için Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. Betulakın

Bu çok iyi oldu çok teşekkür ediyorum varsa bunla alakalı daha çok okuyabilirim ama çok iyi anlatım vardı içerikte Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. Betulakın

Bir arkadaşım sağolsun anlattı yarım yamalak birşeyler anladım ama halen tam ve sağlam bilgiye ihtiyaç duyuyorum Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri