berkant68 kullanıcısının son içeriği

1. B

hella rally 2000 sis farları

Satılık mı?
  2. B

Telsizanteni Hk.

araç telsiz anteni için ayak istiyorum. araca bağlama aparatı sanırım
  3. B

Land Defender

110 luk benzin+lpg li 90 model arıyorum
  4. B

Dürbün Hk.

arkadaşlar deniz manzaralı bir evim var. güzel bir dürbün almak istiyorum ama çok acemiyim bu konuda. bi tane aldım ucuz yollu ama karşıki çatıyı bile yakınlaştırmıyor. bu konuda yardımınızı istiyorum.
  5. B

Satılık 1990 Model Land Rover Defeneder 110

Ynt: Satılık 1990 Model Land Rover Defeneder 110 Aracı nerede görebilirim.
  6. B

defender kullanmak istiyorum

Ynt: defender kullanmak istiyorum rahatsız kullanış konusunda bi sıkıntım yok ilk aracım 74 model yarı otomatik bi vosvos tu. benim için ufak ama beni dünyanın en mutlu insanı eden araç, otopark a bırakıp geldiğimde başında 3_5 kişinin merakla aracı süzdüğü. yolda bakan bi daha bakıyordu. bu...
  7. B

defender kullanmak istiyorum

istanbul avrupa yakasında fatihte oturuyorum. defender hastalığını biraz olsun dizginlemek için ama bu araçları nereden kiralaya bilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  8. B

ihaleler hk.

Ynt: ihaleler hk. bu araçların nerede ve nezaman satılacağı konusunda bilğiyi nereden alabiliriz.
  9. B

acemi defender cı !!!!!!!!

Ynt: acemi defender cı !!!!!!!! tşk.
  10. B

Ynt: acemi defender cı !!!!!!!! aklıma takıldı. bülent bey aracı neden malüm siteye koymuş? gezenbilir dostlarına satılsa daha iyi olmazmıydı?
  11. B

Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ

Ynt: Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ ihaledn aldığınız fiyatı öğrenebilirmiyim. inşallah gönlünüzed göre bi araç yaparsınız.
  12. B

ihaleler hk.

selamlar yazışmaları takip ediyorum, 97 98 model TÜRK telekom un araçlarını satıldığı yazıyor bu ihaleri ve araçları nasıl takip edebilirim? bildiğiniz linkleri yazarsanız sevinirim.
  13. B

ambulans kasa 97 98 defender kısaltılıp 90 lık yapılsa trafige tescil olurmu

Ynt: ambulans kasa 97 98 defender kısaltılıp 90 lık yapılsa trafige tescil olurmu öncelikle bu araçların satıldığı ilanı yazabilirmisiniz.
  14. B

Ynt: acemi defender cı !!!!!!!! evet haklısınız. satan kişinin ismine dikkat etmedim. asvaltta kulannmayı planlıyorum. sanırım LPĞ li bi araç daha ekonamik olur. TÜRK telekomun 98 MOD. araçların ihadeki fiyatlarını biliyormusunuz.
  15. B

Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ

Ynt: Alanya'dan Land Rover Defender 1998 TDİ ihaleden kaça aldınız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri