Berk Snl kullanıcısının son içeriği

1. Berk Snl

Niewiadow Nt 126

Kusura bakmayın biraz geç cevap verdim. Bu Truma nın ortam ısıtıcısı, Truma Boiler ayrı bir ünite. Yeni gelen veya gelecek olan Niewiadow karavanlara 220 ile çalışan boiler koyulmuş olabilir, muhtemelen Truma nın Therme modelidir. Gazla çalışan Truma B10. Ben Niewiadow u mı satıp Adria aldım...
  2. Berk Snl

Çekme Karavanda Kaç Litre Su Deposu Olmalıdır

Merhaba ben de çekme karavan kullanıyorum ve çoğunlukla kamping alanları dışında konaklıyorum. Çekme olsun motokaravan olsun büyük su deposu daha fazla yer kaplamak ve ağırlık demek. Ayrıca motokaravan da dahi belli bir miktarın üzerinde su ile seyahat etmek güvenli olmayabilir. Ülkemizde çoğu...
  3. Berk Snl

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Full modeli diyorlar,güneş enerjisi yok,fren yok,dıştan kasetli wc yok,ev tipi su ısıtıcısı var.Türkiye'de her ürün için geçerli olan şu 'FULL' kelimesinden iğrenir oldum.
  4. Berk Snl

Bu arada arkadaşımız Bürstner den bahsetmiş, Adria karavanı mı almadan önce onlarıda inceledim İstanbul'da. Bana aldığım karavan daha sıcak geldi ve donanımı iyiydi ancak Bürstner in karavanların fiyat kalite açısından çok iyi.,yerlilerde olmayan 3 adet aksesuarı çıkarırsanız ciddi manada daha...
  5. Berk Snl

Sonuçta avrupalı üreticiler Amerika yı yeniden keşfetmiyor, kullanılan malzeme ve ne yapılacağı belli, evet adetleri yüksek olduğu için aksesuarları daha ucuza malediyorlar ama asıl mesele işine ve müşterine saygı, ciddiyet eksikliği ve çabuk para kazanma hırsı. Bir karavanı en azından hortum...
  6. Berk Snl

Kesinlikle katılıyorum, sonuçta o veya bu karavan, bu hayatı ve doğayı seviyoruz. İnşallah bu tip hobilerimize daha makul fiyatlar ve çeşitlilik ile ileride sahip oluruz. İyi geceler.
  7. Berk Snl

Başoğlu'nun karavanın almıştım sıfır ve küçük olmasına rağmen tüm opsiyonları ilave ettirdim. Dört defa su alma problemi sebebi ile Ankara'dan Sakarya'ya gitti. Sonrasında Pino karavana kamp için bir römork yaptırdım, bir ayda teslim edilecek ürün 4 ayda teslim edilmesine rağmen gittiğimde...
  8. Berk Snl

Çok teşekkür ederim. Maalesef öyle, keşke yerli üreticilerimiz de istediğimiz kalite ve donanımda karavanlar yapsa da daha makul fiyatlara onları alsak veya bu paraları yerli ürünlerimize versek. Şimdilik olmuyor ama. Benim dilim daha önceki yerli karavan ve ürünlerden çok yandı maalesef hem de...
  9. Berk Snl

Ek donanım ve opsiyonları ile 190.000.Tl ye mal oldu.
  10. Berk Snl

Arkadaşlar merhaba, geçen hafta sonu Adria Altea 402 Ph modelini teslim aldım. Çok deneyimleme şansım olmadı ancak merak edilen bir husus varsa cevaplamaya çalışırım, aynı şekilde daha önce veya şimdi kullanan varsa öneri ve tavsiyelerininden de ben faydalanmak isterim. Saygılarımla.
  11. Berk Snl

Erba 3.75 Karavan

Benim karavanımda Truma ısıtıcı var ve ikinci ayarı bile fazla geliyor, zemin tabiki daha soğuk oluyor, onu da alttan ısıtma ile çözdüm. Su boru hattıma da rezistans döşedim,her ikisi de hem 220 v hem 12 v ile çalışıyor. Lpg tankı kullanıyorum. - 5, -18 farketmiyor.
  12. Berk Snl

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.
  13. Berk Snl

Güzel günlerde kazasız belasız kullanın inşallah.
  14. Berk Snl

Ben de caretta kullandım,sıfır almıştım ve su alma konusunda başım çok ağrıdı ve karavan 3,4 kez fabrikasına gitti ancak Engin Bey in hakkını da vereyim her zaman hatayı kabul edip güler yüzle gereğini yaptı,belki de benim şanssızlığımdı ancak izolasyon konusunda özellikle yerli karavanlarda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri