berguney kullanıcısının son içeriği

1. berguney

Motokaravan Vergi̇si̇ - Si̇gortasi - ( Alıntıdır, )

Selamlar, bugun 2000 model bir karavan satin aldim. Daha once hic karavan sahibi olmamistim. Trafik sigortasi teklifleri en dusuk 4500tl cikti. Aslinda ehliyetim eski, binek araclarda cok dusuk teklifler alabiliyorum. Ankara sigortayi da sorgulattim, malesef o da tavan fiyat veriyor. Daha ucuza...
  2. berguney

Şile Stres Atma.. 21.05.2018

Abi kesinlikle.. konustuk zaten serkanla, ayarlayalim en kisa zamanda.
  3. berguney

Şile Stres Atma.. 21.05.2018

iyi seyirler..
  4. berguney

Arac Egimi Gostergeli Double Din Ses Sistemi?

Cevap icin tesekkur ederim. Aslinda android tabanli bir sistem alip icine program olarak yuklemek aklima gelmisti fakat sistemin icinde donanim olarak inclinometre sensorunun olup olmadigindan emin olamadim. Android tabanlilarin hepsinin anakartinda var midir bu sensor? Tapatalk kullanarak...
  5. berguney

Arac Egimi Gostergeli Double Din Ses Sistemi?

Merhaba arkadaslar, bu hafta suzuki jimny aliyorum. Ses sistemini double din ekranli bir sistemle degistirecegim. Bazi araclarin kendi sistemlerinde arazi egimini gosteren bir secenek de mevcut.. bildiginiz bir ses sismeni markasi var mi ayni bu ozelligi barindiran? Tesekkurler.. temsilen su...
  6. berguney

Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

Asla vazgecme. Insanlardan korkman cok normal, ben de kiz arkadasimla kampa gittigimde tedirgin oluyorum, ama anladim ki korkarak sadece hayalimizden uzaklasiyoruz. Benim buldugum cozum tedbirli olmak. Mumkunse kampinglerde konaklamak (ki ben bunu pek tercih etmiyorum, dogaya kacma amacimiz...
  7. berguney

Vw Pop-up Tavan

Bu konuda ilginc bi fikrim var. Belli boyutlarda arac ustu acilabilir cadir yapan yerler var.. tam olarak aracin tavan olculerinde yaptirilabilir, daha sonra cadirin alt kismini ve aracin tavan bolumunu kesebilirsiniz.. ben girisirsem boyle yapicam :smiley: sıfıra sıfır monte edilip...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri