barbecue kullanıcısının son içeriği

1. barbecue

Yeni Bir Ln65

Ln106 ve Ln65 arasında teknik ve donanımsal farklılıkları bilen veya bu konuda görüş verebilecek dostlardan kimse var mı? Mesela bir önceki mesajdaki arkadaşım neden L200 Magnum dediniz, özellik olarak farklılıkları nedir? Selamlar, saygılar
  2. barbecue

Defender Out Cruiser In . Yeni Araç Toyota Land Cruiser Fj60.

Hocam, Kabul görürseniz sadece kendime ait görüşlerimi size ileteyim. Bu görüşlerimin bazını oluşturan araçlarım ise, 1991 Model Defender 90 300 Tdi ve 2003 Model Land Cruiser Vx 100 dür. Öncelikle yorumlarımı yaparken, sizin beklentilerinizi baz alacağımı bilmenizi isterim, yani, aile odaklı...
  3. barbecue

Ankara'da Land Rover Özel Servis Veya Usta Tavsiyesi

Üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama sormak istediğim bir nokta, üst paragrafta belirtilen “Hasan” kimdir? Hangi servistir. selamlar, saygılar…
  4. barbecue

Ankara'da Land Rover Özel Servis Veya Usta Tavsiyesi

Üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama sormak istediğim bir nokta, üst paragrafta belirtilen “Hasan” kimdir? Hangi servistir. selamlar, saygılar…
  5. barbecue

Yurt Dışından Vebasto (dizel Isıtıcı ) Alımı

Arkadaşlar bir sorum olacak. Benim de kullanmakta olduğum Çin malı diesel ısıtıcı için Ankara'da kışa girmeden önce genel bir bakım yapacak, mevcut bazı sorunlarımı giderebilecek bir usta tavsiyeniz var mıdır? Saygılarımla, Burak
  6. barbecue

Yakışmış, güle güle kullanın Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. barbecue

Sayın Orgasmatron Neden bu kadar kesin çizgiler ile yargıladınız Defender I bilemiyorum. Bu zamana kadar Amerikan araçları, Toyota LC olmak üzere bir çok araç kullandım. Hepsinin kendine göre keyifli ve zor yanları vardı. Defender ımdan şu aşamada son derece memnunum. Benim tüm ihtiyaçlarıma...
  8. barbecue

Defender 2,5 Düz Dizel Turbo Uygulaması

bende merak ettim gerçekten.
  9. barbecue

Defender dan neden vazgeçtiğiniz de benim ilgimi çekti. Eski stock bir Vx100 kullanıcısı, şimdilerde Def 90 kullanıcısı olarak, isterseniz özelden isterseniz buradan yanıtlarsanız memnun olurum. Bu arada aracınız hayırlı olsun, iyi günlerde keyifle kullanınız. Selamlar, saygılar Burak...
  10. barbecue

Kocaeli Bölgesi Parkur Dosyası

Konunun üzerinden çok süre geçmiş olsa da, okuyanlardan ricam, ellerinde var olan, özellikle Başiskele - Yuvacık bölgesindeki off road güzergahlarını paylaşmalarıdır. Destek ve anlayışınız için teşekkür ederim. Selamlar, sevgiler... Burak
  11. barbecue

Magnezyum Çubuğu Öneri

Eğer yurt dışından getirtmeyi planlıyorsanız; https://firesteel.com/ ürünleri son derece başarılı ve tatminkar sonuçlar verecektir. Web sitesi, Türkiye'ye sevkiyat yapmıyor dese de, mail ile kendilerine başvurduğunuzda (TR için sevk) size yardımcı olmaktadırlar. Kargo maliyetini azaltmak için...
  12. barbecue

Magnezyum Çubuğu Öneri

Benim şahsi görüşüm olarak, mevcut piyasadaki orta kalite bütün “fire starter” lar ile yarar. Mühim olan hazır bulunduracağınız veya hazırlayacağınız kav malzemesidir. Bu cevabı yazmadan 10 dakika önce yeni hazırladığım kav setimden bir parça test edip , işe yaradığını gördükten sonra gerisini...
  13. barbecue

Defender Yakıt Göstergesi Sorunu

Benim aracımda olan sıkıntıları işinde son derece iyi olan bir elektrik atölyesi ile, çözdüm. Hararet ve yakıt göstergelerim artık çalışıyor ve doğru gösteriyor.
  14. barbecue

Satilik Husky Çadir Ve Uyku Tulumlari

ÜRÜNLER SATILMIŞTIR. İlan yayından kaldırılabilinir.
  15. barbecue

Güneş Enerjisi mi Akü mü?

Üstad, Bu düşüncemi yazarken zaten öncelikle, kendime "mutlaka bunu birileri daha önceden düşünmüş ve belli sebeplerden dolayı uygunsuz bulmuştur" demiştim. Benim düşüncem aracımın üzerinde bulunan 105 Amper varta akünün haricinde, karavan tarafı için 100 amper jel akü takviyesi. Ana araç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri