Bandırmalı kullanıcısının son içeriği

1. B

2.7 2004 Model Rolantide Bedford Kamyon Gibi Çalışma.

İlginiz için teşekkür ederim. Bu gün fark ettim vitesi N ye alınca rolantide düzelme oluyor. Zaten her zaman bedford gibi değil ama sıklıkla yaptığı için rahatsızlık veriyor. Benim asıl endişem yağ basıncının devir yükselirken düşmesi. 110/120 kilometrenin üzerine çıkamıyorum. SNE-LX1...
  2. B

Yok. Gidişinde ve performansta kayıp yok. SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. B

İlginize teşekkür ederim. Termostat değişim sebebi Hararet düşük olduğu için yapıldı. Dediğiniz gibi mahle alındı ve üzerinden çıkan termostat da sağlam çiktı. değişiklik sonrası Hararet yine 65 derece gibi. Birde yağ basıncı 2200 devirlerde düşüyor. Gazdan ayağımı çekince olması gereken...
  4. B

Arkadaşlar bilgi sahibi olan varmıdır SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. B

Güney Karavan Sahibi Ender Güney Vefat Etmiş,ruhu Şaad Olsun

Mekanı cennet olsun. Ailesine Sevenlerine sabır versin SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. B

Merhaba arkadaşlar. 1: 2.7 2004 oıwerland rolantide Bedford kamyon gibi gar gar çalışıyor. 2: Hararet 60 üzerine çıkmıyor. Termostat değiştirdim sonuç değişmedi. 3: Devir 2200 de yağ basıncı düşüyor. 2000 altında normal. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk...
  7. B

Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

Neden öyle düşünüyorsunuz. Sizleri uzun zamandır takip ediyorum. Bu yazdıklarınızı okumadığımı farz ediyorum. İllaki cevap yazmak mı gerekir. SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Kocaeli Bölgesi Parkur Dosyası

Dün fırsat bulup menevşe yaylasına yola çıktım. Sonra Yeşilimam Yaylası tabelası ile yola devam dedik. Ama bir süre yol aldıktan sonra tek araç ile devam etmenin pek güvenli olmadığına karar verdim. Tekrar menevşe yaylasına döndüm. Doğrusu hayal ettiğimi bulamayıp kısa bir tur atıp geri döndüm...
  9. B

Aracı Tanıyanımız Varmıdır.

kendim cevap vereyim. Aklınızdan bile geçirmeyin. Kısa ve net.
  10. B

Aracı Tanıyanımız Varmıdır.

Merhaba, 93Mod. zj mi sattım şimdi ilandaki aracı düşünüyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-han-jeep-ten-zj-5.2-trameri-temiz-muayene-yeni-871376648/detay Aracı tanıyan geçmişini bilen arkadaşlarımız varmıdır. Tüm yorumlarınız benim için çok önemlidir. Şimdiden...
  11. B

Araç Üstü Çadır Yapımı En Ucuz Maliyet

Fotoğrafları hatırlatmak istedim. Bir çok arkadaşımız gibi sabırsızlanıyoruz.[emoji6] ASUS_X00ID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. B

Yurtdışından Gelirken Alışveriş Yapmak?

Ambalajından çıkartınız. Hicbir şey olmaz. Adetli olmadiktan sonra sorun olmaz. ASUS_X00ID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

Yediemin Borcundan Kim Sorumlu?

Tabiiki edebilirsiniz. Emsal kararları dilekçenize eklemeniz yararınıza olacaktır. ASUS_X00ID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. B

Yediemin Borcundan Kim Sorumlu?

Yargıtay'dan emsal otopark ücreti kararı Mutlaka bir avukat vasıtası ile hareket edin. ASUS_X00ID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

Karavan Su Tesisatı İle İlgili Bilgi ve Deneyimlerinizi Paylaşırmısınız?

Çalpara tip cekvalf kullanın.Paslanmaz olarak piyasada satılmakta. Yanlız çalpara cekvalf yatayda çalışır. Montaj da dikkat PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR