BamBina kullanıcısının son içeriği

1. BamBina

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009) Seneye tekrar buluşmak dileğimle... ;)
  2. BamBina

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009)
  3. BamBina

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009) Gecikmeden dolayı kusura bakmayın :)
  4. BamBina

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009) Ufuk bey, Bu kadar güzel fotoğrafın yanında, bence asıl fotoğraflar yüklendi zaten. ;) Bu aralar yoğunum ama, çok fazla bekletmemeye çalışacağım, ilk fırsatta yüklerim.
  5. BamBina

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009) Bu anlamlı günü bu sene de hep beraber geçirmek çok güzeldi. Katılan herkese teşekkürler. Fotoları henüz bilgisayara atamadım ama, en kısa zamanda yüklemeye çalışacağım.
  6. BamBina

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" Duyurusu (29 Ekim 2009)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir Korteji "İstanbul" (29 Ekim 2009) Katılımcı Litesi Off-Road 4x4 01- Mert Kiğılı...................................LR Disco 02- Umut Öcal.................................LR Defender 03- Hasan Koca(hasanfb)...................Jeep CJ-7 04- Neriman Mustafa...
  7. BamBina

Ekim sonu Bosna-Hırvatistan-Karadağ gezi planı

Ynt: Ekim sonu Bosna-Hırvatistan-Karadağ gezi planı Merhaba Bu rota için 4-5 gün yeterli olmaz diye düşünüyorum. Bosna ve Hırvatistan'ı iki ayrı gezi olarak planlamanızı tavsiye ederim. Şimdi bir bölgeyi gezin, bir başka zaman da diğer bölgeyi. Bosna'da 4-5 günde Sarayevo'yu, Mostar'ı, Buna...
  8. BamBina

Arkadaşımız Sedat'ın (yol) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız Sedat'ın (yol) Doğum Günü Kutlu Olsun Nice sağlıklı yaşlara, Gezenbilir ailesiyle geçeceğin nica 'Yol'llara :) Doğum günün kutlu olsun...
  9. BamBina

4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009) Evet, bir etkinliğimizi daha geride bıraktık. Her zamanki gibi, gezenbilir'e yakışır şekilde keyif veren bir etkinlikti. Malesef, pazar günü katılabildim sadece ama, duyduklarımdan cumartesi de çok şey kaçırmışım...
  10. BamBina

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009) Etkinliğe ait fotoğraflarınızı ve yorumlarınızı aşağıdaki başlık altında paylaşabilirsiniz. ;) http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=40700.0
  11. BamBina

Gezenbilir Fotoğrafçılarından Bir Demet

Ynt: Gezenbilir Fotoğrafçılarından Bir Demet 2010'da inşallah daha da kalabalık bir ekiple aynı çalışmayı yaparız. :)
  12. BamBina

Mail Adres Değişikliği

Ynt: Mail Adres Değişikliği Ahmet bey E-mail adresinizi ahmet@ahmetozturk.com olarak değiştirdim. Forumda keyifli paylaşımlar dilerim.
  13. BamBina

Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur...

Ynt: Gezenbilir Tişörtleri Satışa Sunulmuştur... Ertuğrul bey Gecikmeden dolayı özür dileriz. Sizin de bildiğiniz gibi, gecikme bayram telaşı ve özellikle dernek taşınma işinden dolayı kaynaklanıyor. Durumunuzu Sedat'a ileteceğiz. En kısa zamanda tişörtlerinize ulaşmanız dileğimle. :)
  14. BamBina

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009) Katılımcı Listesi : ÇADIR: 01- Mert Kiğılı (Deep) 02- Uğur Kalaycı (Jeep34) 03- Tuncay Özay(tuncay cj) 04- Berk Saraç (Berksito) + 1 05- Mustafa Kemik (MK51) 06- Ufuk SARNIK (ufuk) 07- Adil Alkuş (Adil) +1 08-...
  15. BamBina

Haziran Ayında Saraybosna

Ynt: Haziran Ayında Saraybosna Mustafa bey Sarayevo gezisi hakkında yazacağınız notları merakla bekliyorum. Umarım keyifli vakit geçirmişsinizdir, özellikle film festivali döneminde şehir daha da canlı oluyor. Şu an ben de Sarayevo'dayım, Bayramın getirdiği havasıyla şehir daha da güzel. :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri