azizy90 kullanıcısının son içeriği

1. A

Çekme Karavanla İlgili Yasa, Yönetmelik Ve Tebliğler

merhaba, ben de bi soru sormak isterim 750 kg altı o1 belgeli kendi adıma faturalı bir çekme karavana zorunlu olmasa da kendi isteğimle ruhsat çıkarabilir miyim mümkünse nasıl bir yol izlenir.
  2. A

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

hocam, kgm sitesine girip karayolları trafik yönetmeliğini inceledim, bazı notlar aldım bunlar şöyle: Römork: Motorlu araçla çekilen insan veya yük taşımak için imal edilmiş motorsuz araçtır. 21) Yarı Römork: Bir kısmı motorlu taşıt veya araç üzerine oturan, taşıdığı yükün ve kendi ağırlığının...
  3. A

verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim murat hocam. bende may karavanı düşünüyorum. önceden pino 2,80 modelini düşünüyordum ancak fiyatları çok yüksek. may karavanı manisa-ahmetli de yerinde ziyaret ettim. sizler kadar anlamam ama bana güven verdi üreticisi alçak gönüllü samimi birine...
  4. A

peki dizel yarı otomatik aracı benzin tam otomatikle değiştirmemi önerir misiniz bu durumda ya da değiştirmeme gerek var mı şanzıman açısından hocam peki dizel yarı otomatik aracı benzin tam otomatikle değiştirmemi önerir misiniz bu durumda ya da değiştirmeme gerek var mı şanzıman açısından
  5. A

merhabalar, 2012 dizel robotize yarı otomatik şanzımana sahip aurisimiz var. yaklaşık 600-700 kg lık çekme karavan almak istiyoruz. Edindiğim bilgilere göre bu şanzıman tipi çekme karavana uygun değilmiş. baskı balata sorunları olabilirmiş. dizel araçlar karavan çekmek için daha uygun deniliyor...
  6. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

merhaba, ismim aziz, 28 yaşındayım, yakın zamanda 750 kg altı bir çekme karavan alma niyetindeyim,biraz da bunun için üye oldum. herkese selamlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri