ayhan_41 kullanıcısının son içeriği

1. ayhan_41

Suv Araç Tavsiyesi

xtrail T31 kasa fazlasıyla işinizi görür .Temiz bulursanız hiç düşünmeden alın :)
  2. ayhan_41

Hobby De Luxe 460 Ufe Mi - Bürstner Premio 460 Ts Mi?

karavanda teknik olarak aradaki farka değecek bir donanım söz konusu olacağını sanmıyorum görsel olarak evet hobby daha şık duruyor ama kullandığımız bir yaşam ünitesi araba gibi görseli güzel olsun 5 kuruş fazla olsun diye ben düşünmüyorum :) aradaki fark eksik olarak düşündüğünüz diğer...
  3. ayhan_41

Hobby De Luxe 460 Ufe Mi - Bürstner Premio 460 Ts Mi?

BURSTNER 460 TS kullanıcısı olarak ben çok memnunum uzun araştırmalar sonucunda bende karar vermiştim fiyat -permormans ürünü olarak tüm isteklerinize cevap verecektir diye düşünüyorum. Ama 2 modelinde içine oturup kararınızı verin bürstner ile ilgili sormak istediğiniz olursa da özelden...
  4. ayhan_41

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

Bende bürstner kullanıyorum ( 460 TS) iki markada kendini ispat etmiş sonuçta iç donanım ve layout dizilim olarak hangisi hoşunuza gidiyorsa onu tercih edin.Yalnız iki karavanı girip içine oturmadan karar vermeyin. ayrıca Türkiyeye yeni giriş yapan bailey karavanlar da çok güzel ve donanımlı...
  5. ayhan_41

Avrupa Karavan Almak Istiyorum

Bürstner karavan kullanıyorum bende .İstediğiniz model ve özellikte seçenek yelpazesi geniş mutlaka bulursunuz diye düşünüyorum. Ama mobilya dizaynı değiştirme vs fabrikalar standart üretim yaptığı için o işe pek yanaşmıyor satıcı firmalar .Ama dediğim gibi seçenek çok olduğu için mutlaka...
  6. ayhan_41

Taylan Erler abinin karavan satışta . 61.000 tl istiyormuş youtube da tanıtımı yapmıştı. Video: https://www.youtube.com/watch?v=V7Mwhzj7LJE ilgilenirseniz inceleyin
  7. ayhan_41

İstanbuldaysanız bir hafta sonu Maltepe parkı dolaşın derim.Satılık oluyor. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. ayhan_41

Bu tip karavanlar birde kendi içinde bir piyasası var açıkcası ilana çok düşmeden de el değiştirenler oluyor . İstanbul maltepe parkta ilanda olmayıp satanlar vardı halen duruyor mu bilmiyorum. izmir tarafında ve ankarada bu avrupa karavanlardan çok oluyor. Facebookta izmir kamp karavan...
  9. ayhan_41

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

fuar da sorduğumda 45 bin tl dediler. 750 kg olduğunu belirttiler ama henüz belge çıkmamıştı . benim şahsi düşüncem geçen senede fuarda incelediğimde polyester kokusu çok rahatsız ediyordu.Bu seferde incelediğim de polyester kokusu aynı şekildeydi.Yeni imalat olduğu için olduğunu söylediler ama...
  10. ayhan_41

Nissan X-trail 2010 T31 Kasa Karter Koruma Kapağı

3 mm saçtan bende özel olarak yaptırdım . 500 TL ye mal oldu . Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. ayhan_41

Adria Aviva 360dk 2020 Modeli Ağırlık

bu karavanlarda 750 kg ve üstü incelemiştim bende . ilan linkinde de zaten belirtmişler Adria Aviva 360 DD ve DK Kampanya Mayıs Teslim Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 773954351
  12. ayhan_41

Avrupa karavanlardan 2.el temiz sorunsuz bir karavan 50-55 bin arasında evet alınabilir.(2 yıl kullandım) Burada tercih tamamen size kalmış.Hiç biri gerçek 750 kg olmuyor illa yaşam eşyalarınızla beraber 800-900 kg lara çıkıyor. zira avrupa karavanlar donanım olarak full oluyor ne kadar...
  13. ayhan_41

Bu Motokaravanın Sigortası Neden Ucuz?

bende aynı şekilde çekme karavandan moto karavana geçme hayalim vardı biraz araştırdım ve en uygun sigorta 2400-2600 Tl arasında değişiyormuş.( sigortacıdan bilgi aldım) kaç yıllık şöför olursanız olun ilk motokaravan kullanıma geçtiğinizde bu rakamlarda ödeme çıkıyormuş. Bazıları moto...
  14. ayhan_41

Nissan X-trail 2010 T31 Kasa Karter Koruma Kapağı

merakla bekliyoruz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303