AxiForever kullanıcısının son içeriği

1. A

Ambulans Tipi Land Rover Defender 110 Binek Olur mu?

Merhabalar,konu 9 yıl uyumuş,!! Bende alma arifesindeyim ambulans kasa fakat iki kişilik kamyonet geçmesi düşündürüyor beni arkada yolcu alarak bi pikniğe,kampa doğaya çıkamayacakmıyım,? Yolcu sayısı arttırmak mümkün mü? Ruhsatta... Şimdiden teşekkürler cevap için, Saygılar...
  2. A

Hafta Sonu Offroad Gezi Ve Kamp

valla bu keyif paha biçilemez,bende bir 4x4 almak istiyorum fakat biraz daha zamana ve nakite ihtiyacım var, bir yandanda tecrübe kazanmak istiyorum,beni yanında misafir edecek ,gitmek isteyipte yanına bir arkadaş arayan varsa seve seve eşlik ederim,herkese bol eğlenceler dilerim kazasız,belasız...
  3. A

Samurai Klima Takılır Mı?

geç oldu ama istanbul ataürk oto sanayide 0212,276,9932 oto orjinal klima takıyorlar fiyat 6,000 ila 7,000 araç 3-5 gün kalabilirmiş bende samurai almak istiyorum ve kliması yok burayı bulmuştum,klima artık şart gibi ben çünki istanbulda günlükte kullanacağım,
  4. A

Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi

05539575255 Bazan internet çekmiyor olduğum yerde telefondan ulaşabilirsiniz,şimdiden çok teşekkür ederim, Kerim,
  5. A

Yeni Off-road'cuya Araç Tavsiyesi

Herkese selam,bende bu araç için acil bilgi istiyorum,almak üzereyim,bir göz atıp bilgilendirirseniz çook sevinirim. 1990 Suzuki SJ Samurai 30.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 693746635
  6. A

NİSSAN PATHFİNDER,

NİSSAN PATHFİNDER,
  7. A

Pathfinder Kullanıcıları

2006 315.000 pathfinder 57.000 temiz diyor ,expertiz yapıcam tabikide,nelere dikkat etmeliyim. 05539575255
  8. A

Pathfinder Kullanıcıları

merhaba,bende almak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim,şu esenyurttaki adamın bilgilerini paylaşırmısın bide rica etsem,t
  9. A

selamın aleyküm ,benide pathfinder ateşi sardı,aşık oldum resmen,fakat çekincelerim var...

selamın aleyküm ,benide pathfinder ateşi sardı,aşık oldum resmen,fakat çekincelerim var ,yazdıklarınızın bir kısmını oludum,yakıt 7.5 litre civarı ise bişe yakmamış,siz baya bi kullandınız nasıl bir araçtır,sizinle konuşmayı çok isterim istişare yapmak için, 5539575255 vakit bulup yardımcı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR