atakanözbaki kullanıcısının son içeriği

1. A

Bir Şehirde Asıl Gezilmesi ,görülmesi Gereken Yerleri Nasıl Bulurum.

Google travel ve tripadvisoru kullanacagım. Buradaki puanlama , yorumlar , fotograflar çok işe yarıyor. Özellikle google traveli çok begendim. gezmek istediğin yeri haritalara kaydediyorsun, tura başlayınca navigasyon ile rahatça buluyorsun.
  2. A

Bir Şehirde Asıl Gezilmesi ,görülmesi Gereken Yerleri Nasıl Bulurum.

Bir şehirde asıl gezilmesi ,görülmesi gereken yerleri nasıl bulurum. Mesela bir ilde gezilecek yer diye aratıyorum 50-60 tane yer sıralıyor. Her yeri yazmışlar. Hepsini gezmek imkansız ve zaman yok. Asıl görülecek yerleri eksiksiz bulmak gerek fakat nasıl tespit edeceğiz.
  3. A

Motorsiklet Taşıma Aparatı

Yasada genel ifade kullanılmış, daha sonradan eklenenler ruhsata işlenmelidir yazıyor. O yüzden kuralsız diyemeyiz. Ceza ve kaza halinde sigortadan faydalanamama riskleri var.
  4. A

Birde sigorta onaysız aparatdan dolayı kaza olursa ödeme yapmayabilir böyle bir risk var.
  5. A

Arabanın arkasına vida ile monte edilen, çeşitli modelleri olan bir aparattır. Ağırlığı 35-55 kğ arası olan modeller vardır. 35 kg olan 130 kilo , 55 kg olan 200 kg kadar motor taşıyabilir. Bu aparatın yasal olabilmesi için - Plaka ve ışık montajı olmalıdır - Yük, römork çekme kapasitesinin...
  6. A

Navee N65 500w Elektrikli Scooterı Araç Içinde Şarj Etmek Için Ihtiyacım Olanlar Nelerdir?

Navee N65 scooterlar 42 Volt 2 Amper çıkışındaki şarj cihazları ile şarj olmaktadır. İnternette satışta olan şarj aletinde bu yazıyor. Araç çakmaklığına takılan 150 wat inverter yatmez sanırım. 1000 watlık aküye takılan inverterler yeterli olurmu. Hatta tek seferde 1500 wat...
  7. A

Navee N65 500w Elektrikli Scooterı Araç Içinde Şarj Etmek Için Ihtiyacım Olanlar Nelerdir?

https://www.hepsiburada.com/navee-n65-500w-elektrikli-scooter-pm-HBC000024A065?fbclid=IwAR3Stgo7l_yVMLEL0tKsGmOxmgQgrfGkkDFPp3vuxPE7LsBn_L0oxPnEASQ Navee N65 500W Elektrikli Scooter Navee N65 500W güçlü motoru sayesinde 25KM/S hiza çıkabilir ve 25 Derece eğimli yokuşları çıkabilir. Lastik: 10""...
  8. A

Türkiyedeki Tüm Illeri Gezmek Için Rota Tavsiyesi

Merhaba sizin topic baştan sona okudum. Siyah polo ile gezdiniz sanırım. Bende arabayla turlayacagım inşallah. Tüm türkiyeyi 3-4 parçaya bölüp her yaz o bölümü gezmem lazım. Bunun içinde bir planlama yapmam lazım . Seneye yurtdışına arabayla çıkmayı düşünüyorum. Tabi euro ve benzin...
  9. A

- 2 ay - Zamana yaymak istiyorum 4 yıl gibi , daha sonra yurt dışına çıkmak isiyorum. - Mini camper - Bütçe sıkıntı olmaz - 2 kişi ve araçta konaklama ve otel karışık. Amacım 81 il olunca belli bir rotadan ziyade , sistematik -mantıksal olarak bir gruplama olabilir diye düşündüm.
  10. A

Yaz tatillerinde araba ile 81 ilede gezmek istiyorum. Rotayı oluştururken nasıl bir yol izlemeliyim. Sahil yolunu takip , yada bölgelere göre ayırıp gezmek gibi alternatifler aklım geliyor. Tecrübeli kişilerin tavsiyesine ihtiyacım var ona göre planlama yapayım.
  11. A

Lodgy Mi 4x4 Dustermi

yücel bey teşekürler, sizin piricamp blgunuzu sonra okumak için kaydettim. İçinde yatacagım. Ama uzun vadeli dogu ülkelerini görmek , karadeniz yaylarına gitmek gibi amaçlarımda var. Genişlik konusunda lodgy biçilmiş kaftan, duster arazi , yol için daha mantıklı sanki
  12. A

Lodgy Mi 4x4 Dustermi

Sevgili gezi dostları selamlar. Başlığı belki yanlış yere açmış olabilirim. Size danışmak istdigim bir konu var. Ben tek yada 10 yaşında oğlumlar yaz tatillerinde mini camper aracı yapıp tura çıkmak istiyorum. 1-2 sene yurt içi , daha sonra yurt dışı planım var. Bu işe yeni başlıyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri