alpayyuce kullanıcısının son içeriği

1. alpayyuce

Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg)

Ynt: Dijital Lpg Göstergesi (acar-lpg) Takip.
  2. alpayyuce

harici dijital hararet ve devir saati

Ynt: Harici Dijital Hararet Ve Devir Saati Ellerinize sağlık çok güzel bir cihaz, yeni nesil yol bilgisayarını bekliyorum bittiğinde bir tane edinmek isterim. Kolay gelsin. Takip
  3. alpayyuce

SUZUKİ GRAND VİTARA YEDEK PARÇA VE BAKIM FİYATLARI

Ynt: Suzuki Grand Vitara Yedek Parça Ve Bakım Fiyatları Sonunda Suziye kavuştum. Yapılanlar: Zincir seti : 450 tl üst kapak conta takımı : 170 tl ateşleme bobinleri 6adet :450 tl ( yan sanayi ) 6,5 lt 15/40 yağ (servisinden öğrenildi 15/40 olduğu) : 50 tl sıvı conta :15 yağ filtresi :30 tl...
  4. alpayyuce

Ynt: Suzuki Grand Vitara Yedek Parça Ve Bakım Fiyatları En sonunda zincir setini takıldı. Üst kapak conta takımı 200 tl+kdv, motoru çalıştırıp gaz ayarını yaptıktan sonra halen öksürmeler ve çekiş düşüklüğü devam ediyor. Bobinlerden bir ikisi bozulmuş tanesi orjinali 200~250 tl oda serviste...
  5. alpayyuce

Ynt: Suzuki Grand Vitara Yedek Parça Ve Bakım Fiyatları Tamiratlar gerçekleştikçe buradan bilgileri paylaşırım. Saygılar.
  6. alpayyuce

Ynt: Suzuki Grand Vitara Yedek Parça Ve Bakım Fiyatları Herkese Merhabalar. Gezenbilir'i çok uzun zamandır takip ediyorum. Sonunda geçen pazar çok istediğim suziye kavuştum. Satışta eksiklerini bilerek aldım, ancak parça fiyatlardan pek haberim yoktu "zincir seti en fazla ne kadar olabilir ki...
  7. alpayyuce

Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş.

Ynt: Doğu Karadeniz'de Dağlarında 11 Gün Gezdim. Karadeniz Ne Güzelmiş. Bu güzel kareler için teşekkürler.
  8. alpayyuce

Gezenbilir; Bolu Aladağlar Kış Kampı Duyurusu (18-20 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Aladağlar Kış Kampı Duyurusu (18-20 Şubat 2011) Teşekkürler, şubat bir gelsinde plan programı yaparız, Kesin olmadığı için bahane yaratıyorum ::)
  9. alpayyuce

Gezenbilir; Bolu Aladağlar Kış Kampı Duyurusu (18-20 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Aladağlar Kış Kampı Duyurusu (18-20 Şubat 2011) Herkese merhaba; Takipdeyim ;), :o 4x4'mü alabilirsem kesin gelirim.
  10. alpayyuce

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... Herkesin kampta ateşini yaktın, Ama bu garip kardeşini tanımadan Ciyerini yaktın çok üzgünüm. :'( :'(
  11. alpayyuce

Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik...

Ynt: Faruk Ağabey'i ( THE FARUK) Kaybettik... Tüm camianın başı saolsun, haberi yeni gördüm ve çok canım yandı. İç güzelliğinden hiç şüpe etmediğim bi büyüğümü tanımadan, tanışmadan kaybetmenin acısını yaşıyorum. Yorum ve taziyeleri okurken yüreğim kabarıp, boğazım düğümleniyor ve gözlerim...
  12. alpayyuce

Gezenbilir Ankara Grubu

Ynt: Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Ad - Soyad: Alpay Yüce Doğum Tarihi Ve Yeri: 06-12-1979 Ankara Memleket: Çorum Semt: Abidinpaşa İlgi Alanı: Motorsiklet, Off-road, Deniz, Kayak :P(yapmasamda), Tenis(izlemeyi), Bilgisayar ve Otomobil Mesleği : Konstrüktör Ressam (Autocad Operatörü)...
  13. alpayyuce

Mahali Yarışlar Sonrası Lopez (17 EKİM 2010)

Ynt: Mahali Yarışlar Sonrası Lopez (17 EKİM 2010) Harikasınız hepinizi kutluyorum, çok eğlendiğiniz herhalinizden belli. Saygılar ;)
  14. alpayyuce

Kayseri Off-Road Grubu---Yahyalı Şelalesi Gezimiz ve Off-Road Kurtarma (26 Eylül 2010)

Ynt: Kayseri Off-Road Grubu---Yahyalı Şelalesi Gezimiz ve Off-Road Kurtarma (26 Eylül 2010) büyük geçmiş olsun
  15. alpayyuce

Motorsiklet ile Off Road Gezimiz (Haziran 2010)

Ynt: Motorsiklet ile Off Road Gezimiz (Haziran 2010) Teşekkürler orhan abi. Fırat selamını söylerim, uzun zamandır görüşmüyoruz yarin bi ara arayımda hem selamını söylerim hemde görüşmüş olurum, iyi akşamlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri