Alpago16 kullanıcısının son içeriği

1. A

Grand Vitara Xl7 2.7 V6 Hakkında

Teşekkür ederim
  2. A

Cevabınız için teşekkür ederim dediğiniz gibi gerçekten çok keyifli bir araç yakın zamanda şanzıman yağını degiştirmeyi düşünüyorum hangi marka kullanmak daha sağlıklı olur kaç litre alıyor acaba birde defransiyel yağlarınıda değiştirmeyi düşünüyordum usta değiştirmeye gerek olmadığını söyledi...
  3. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba aracı alalı henüz 1 hafta oldu aracım otomatik vites araçla ilgili ilk izlenimlerim olumlu yönde güçlü bir araç yakıt olarak şehir içi 16 lt civarında bir lpg tüketimi mevcut yanılmıyorsam 2.0 GV dan orjinal halinde daha yüksek bir araç ve lpg tankına rağmen gayet yeterli bir bagajı var...
  4. A

Grand Vitara Xl7 2.7 V6 Araç Hakkında

Arkadaşlar merhaba aranıza suzuki grand vitara xl7 2.7 v6 araç ile yeni katıldım aracı temiz olduğu için çok araştırmadan aldım aldıktan sonra 2.7 v6 motor ile ilgili çok bilgiye ulaşamadım araçla ilgili yedek parça kronik sıkıntı vs hakkında bilgi sahibi olan üstadlar bilgilendirirse sevinirim.
  5. A

Arkadaçlar merhaba bir kaç gün önce hakkında bilgi sahibi olmadığım fakat beğendiğim ve suzuki olmasına gğvendiğim suzuki grand vitara xl7 2.7 v6 araç aldım bu aracın Motoru yedek parçası ve kronik problemleri vs hakkında bilgi sahibi olan üstadlar bilgilenrini paylaşırsa sevinirim.
  6. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Arkadaşlar merhaba İsmim ahmet grand vitara xl7 2.7 v6 araç sahibiyim. Fırsat buldukça zamanımı doğada geçirmeyi severim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri