ali fatih kullanıcısının son içeriği

1. ali fatih

Rhino Overland Marka Defender Karter Muhafaza

Arkadaşlar selam; Proje değişikliğinden bir süredir elimde tuttuğum Rhino Overland marka defender karter muhafazamı elden çıkartıyorum. Muhafaza Galvaniz çeliktir. Değil kullanmak geldiği an ki streçleri dahi açılmamıştır. İlgilenen olursa aşağıya linkini bırakıyorum. oradan bana...
  2. ali fatih

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Onlar da bile artık Kapalı kasa 110 yok. Hoş olsa da Uçuk fiyatlar dönüyor.
  3. ali fatih

Membran Uygulaması Olur Mu

Kabin içinde de motor havuzunda da kullanılıyor. yapan çok kişi var. hem ses hemde ısı yalıtımı sağlıyor... iyi bir usta varsa harika olur.
  4. ali fatih

Defender Doğru Bir Karar Mı

Selam Arkadaşım. Kış oralarda sert geçer zorlu geçer. aracının dizel veya benzinli olması fark etmez. Defender orada da harika iş görür. yeter ki sen aracının su ve ısı yalıtımını iyi yaptır. - Kapı ve cam fitillerini yenile - Ön havalandırma kapak lastiklerini yenile - tavandan nem almayacak...
  5. ali fatih

Vitara Jlx 3k 1.6 1991 Model Motor

o daha güzel bir hareket olur. V6 candır. ;)
  6. ali fatih

Bu hesaba göre 2000 motor koyabiliyorsun. bir sıkıntı yok dostum. v6 2000 süper olurdu dimi :)
  7. ali fatih

Bu ihalelerde ne dönüyorsa artık, adamlar resmen çöplere servet ödüyor.
  8. ali fatih

aracınız benzinli mi?
  9. ali fatih

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Bununla ilgili ciddi bir araştırma yapacağım. değişim yapan çok kişi var. hepsininde muayenesiz olması çok zor.
  10. ali fatih

bu yönetmeliğin ne zaman çıktığını söyleyebilir misiniz? çünkü araçlarının motorlarını farklı markalı motorlar ile değiştiren "dizel'i dizel / benzinliyi benzinli olmak kaydıyla" çok kişi tanıyorum. çok değil üç - beş ay önce düz dizel defender'a Nissan BD30 motor takıldığını biliyorum. ve yine...
  11. ali fatih

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri Yavuz bey Yazdıklarınızın her kelimesine katılıyorum. Ama maalesef hırsız çok memlekette.
  12. ali fatih

2.4 130 Hp Puma Motor

Ynt: 2.4 130 Hp Puma Motor Çok güzelmiş. hayırlı satışlar olsun. :)
  13. ali fatih

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri bende bu araçların artık direk otokar'a gönderilip geri dönüşüm sağlanacağını duymuştum. Tabiki benim ki de fısıltı gazetesi yazılarından :)
  14. ali fatih

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri 300 küsür kişi girdiyse ihaleye 7000'i geçer o araçlar, nette uçar bunların fiyatları
  15. ali fatih

Defender Alma Hevesi

Ynt: Defender Alma Hevesi Defender sahibi olmak için çok uygun yerdesin. Usta konusunu bilmiyorum ama yedek parça konusunda Ankara da çok yer var "yanasip oto" çıkma parça konusunda gayet iyidir. Malum sitede küçük bi araştırma ile istediğin herşeyi bulabilirsin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri