ali çelik10 kullanıcısının son içeriği

1. ali çelik10

12 Senelik 94 5.2 Orjinal Aracımı Satıyorum :( 5303063708

Aracınız hala satılık mı ?
  2. ali çelik10

94 5.2 Zj Şase Numarası

Sağ arka yolcu koltuğunu kaldırdığınızda koltuğun oturduğu yüksekliğin üzerindeki taban kumaşını kaldırdınığızda şase numarası görülür.
  3. ali çelik10

2.7 Wj Düşük Süratte Kayık Gibi Sallanması Normalmidir Aracın Tüm Alt Takımı Kontrol Kollar Ve Burçları , Amörtisörleri Değişmiştir

Kaster açısı fabrika değerlerine uygun yapılmadı ise araç gezer ve sallar.
  4. ali çelik10

Jeep Grand Cherokee 5.2 1996 Model Vergi Indirimi

Sigortacınız kesinlikle aracınıza ait kasko bilgilerini bulup( gerekirse sigortacınızı değiştirin ) ve '' Kasko değer bildirim formunu '' doldurup size vermesi gerekir. O form ile birlikte ruhsat sahibi adına vergi dairesine dilekçe ile müracaat edebilirsiniz. Veya formu sigortacınızdan...
  5. ali çelik10

Vergi Indirimi 5.2 Zj

internet üzerinden işlem yaptıktan 3 gün sonra ilgili memur bey telefon ile bana ulaşıp evraklarımı bizzat veya posta yoluyla vergi dairesine göndermemi söyledi ve bende gönderdikten sonra indirim işlemi gerçekleşti.
  6. ali çelik10

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-1993-jeep-cherokee-xj-4.0-high-outpu...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-jeep-1993-jeep-cherokee-xj-4.0-high-output-h.o-193-hp-686133428/detay Bu aracı tanıyormusunuz ve tavsiye edermisiniz?
  7. ali çelik10

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Ali ÇELİK 0 507 231 85 19 (95 ZJ 5.2)
  8. ali çelik10

5.2 Her Sabah Akü Bitmesi Acil

Öncelikle aracınızda açık kalan herhangi bir elekrıklı cihaz , özellik ,fonksiyon vb. olup olmadını gözle kontrol edin.Sonrasında herhangi bir oto elektrıkçıde aküden araç tamamen kapalı iken kaçak akım kontrolü yaptırın. Eğer anormallik tespit edemedıyseniz akünüzü kontrol...
  9. ali çelik10

1995 5.2 Grand Cherokee Ilk Marşta Almıyor

Bu dosyada yakıt sistemi anlatılmaktadır.Size yardımcı olacaktır.
  10. ali çelik10

1995 5.2 Grand Cherokee Ilk Marşta Almıyor

Yakıt pompasının basıncını ölçü aleti ile ölçtürmenizi tavsiye ederım .Yeterli basınç olmazsa da araç çalışmaz veya zor çalışır.Ayrıca yakıt geri dönüş noktasında bulunan basınç regulatörü de kaçırıp yakıt basıncının düşmesine sebep olabılır.
  11. ali çelik10

Acil Grand Cherokee 5.2 Çalışmıyor Acil Yardım

Bu şekilde sitem etmenize gerek yok diye düşünüyorum.Sorunuza da herkesin doğru veya yanlış cevap verme zorunluluğu yok.Bende sorunuzu okudum .Ama jeep surucusu olarak yaptıgınız ılk mudahale (karburatöre benzin dokmek ... )kesınlıkle yanlış ve tehlıkelı bir işlem.aracınızda yangın...
  12. ali çelik10

ZJ arıza yardım

Rolanti sensörünü söküp balata temızleyıcı sprey ıle temizleyın ve yerıne takmadan kablasunu takıp kontagı açarak çalışıp çalışmadıgını kontrol edın. bogaz kelebegını elınızle aralayarak yıne balata spreyı ıle temızleyın.ust fren merkezınden çıkıp emme manıfolduna bağlanan fren vakum...
  13. ali çelik10

95 Zj Kapalıyken (orjınal Halıyle) Aküden Ne Kadar Akım Çeker?

Problemi çözdüm. Sol arka yolcu tavanındaki lambanın anahtarını açık bırakmışlar .Ben de camlar koyu renk oldugu için dıkkat etmedim. Ayrıca aküden akım kaçağı olup olmadıgını da ölçü aleti ile kontrol ettim.Araç kapalı ve immobilizer açık iken bile aküden akım çekilmiyor .Bu durumda...
  14. ali çelik10

95 Zj Kapalıyken (orjınal Halıyle) Aküden Ne Kadar Akım Çeker?

Aracım park halindeyken 9 günde geçen yıl satın aldıgım 72 a.lik sulu tip akuyu tamamen boşalttı.Kaçak akım kontrolü yaptıgımda ise herşey kapalıyken (immobılızer açık) aküden 0,72 amper akım çekıldıgını tesbıt ettım .Bu deger bana fazla gıbı geldı.Problem aküden mı yoksa aracımda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri