AKİVA kullanıcısının son içeriği

1. A

HYUNDAİ GALLOPER YEDEK PARÇA OLAN ARKADAŞ VARMI?

Ynt: Hyundai Galloper Yedek Parça Olan Arkadaş Varmı? Ebayde herşey var. Oradanda getirtebilirsiniz ama zaman alır biraz
  2. A

Araç Üstü Çadır ...gıpsy Adventure Home

Ynt: Araç Üstü Çadır ...gıpsy Adventure Home Emre şimdiden hayırlı olsun. Merakla sonuçları bekliyorum.
  3. A

Araç Üstü Çadır Hk.

Ynt: Araç Üstü Çadır Hk. Bursadakinin ürünleri ile ilgili ilk endişem kumaş kalitesinde oldu.Resimleden çok uzun ömürlü ve rijit gelmediler bana. Hayırlısı artık.
  4. A

Hayaller Gerçek Olunca...

Ynt: Hayaller Gerçek Olunca... Aynı dertten bende muzdaribim biraz. Aldığım LED barı ancak 3 ay sonra takabildim. Sepetteki sisler 2 haftadır enerji bekliyor ki ışıldasınlar. işten ve aildeden çok zaman kalmıyor.Sadece pazar günleri bir kaç saat o da hava güzel olursa.
  5. A

Araç Üstü Çadır Hk.

Ynt: Araç Üstü Çadır Hk. Gallopera ve çadıra devam şimdilik.Önümüzeki yıl belki bir karavan ilavesi olur. izmirde çadır yapan birisi var. Görsel olarak facede gördüm ve başarılı görünüyor. Fiyatıda makul seviyelerde. İstersen bir araştır.Ben beğendim.
  6. A

Galloper İçin Tavan Barı

Ynt: Galloper İçin Tavan Barı Tayfun bey merhaba Ben Galloperıma takmak üzere ikinci el orijinal bir defender sepeti aldım ve adapte ettim. Ayakları birebir uygun. Bunu tercih etmemin nedeni sağlam yapısı çünkü üzerine çadır takmayı planlıyordum. Sepetin ve uygulamaların bir kaç fotosu umarım...
  7. A

Hayaller Gerçek Olunca...

Ynt: Hayaller Gerçek Olunca... Malzemeleri güle güle kullan. Yaptıklarının detaylı paylaşımlarını merakla bekliyorum.
  8. A

Araç Üstü Çadır Hk.

Ynt: Araç Üstü Çadır Hk. Emre kısmetse 30 Haziranda yola çıkacağız. İlk etapta İzmire yazlığa uğrayıp çocukları bırakmayı düşünüyoruz. Ertesi sabahta yeniden yollara düşük Marmaris,Datça,Göcek belkide Bodrum çevresinde 3-4 günlük bir mini kamp turu yapacağız. Henüz güzergah ve lokasyonları...
  9. A

Araç Üstü Çadır Hk.

Ynt: Araç Üstü Çadır Hk. Allah analı babalı büyütsün :) ne güzel bir haber. Teşekkür ederim ama yanlış anladın :) Bende 2 kız var zaten. Allah onlara sağlıklı uzun ömür versin. Biri 20 yaşında diğeri 10. Büyük kızım eğitimi ve stajları nedeniyle artık bizimle tatile çıkamayacak fazla. Bu...
  10. A

Araç Üstü Çadır Hk.

Ynt: Araç Üstü Çadır Hk. En geç bu sezon sonunda benim çadırı satabilirim. Artık tatillere 3 kişi çıkacağımızdan yer sorunu oluşacak. Karavana geçiş yapmayım düşünüyorum.
  11. A

Araç Üstü Çadır Hk.

Ynt: Araç Üstü Çadır Hk. Nasıl bir şey almak istiyorsun? Bütçe durumu nedir? Sormamın nedeni Bursada Maggiolina tipi çadır yapan biri var. Taban ve tavan Fiber havuz gibi olup makaslı sistemle dikine yükselen çadırlar. Hem aerodinamik hemde yaz kış korumalı olduğundan kumaş zarar görmez. Ben...
  12. A

Araç Üstü Çadır Hk.

Ynt: Araç Üstü Çadır Hk. Defender a mı takacaksın Emre?
  13. A

Hub Mandalı (acil Tavsiye!!!)

Ynt: Hub Mandalı (acil Tavsiye!!!) Geçmiş olsun. Bir kaç ay önce benim başımada benzer bir olay geldi.Bende de otomatik hubs kapağını söküp çaldılar. Kapağı zorda olsa bulabildim. Bulamasaydım manuel hubsa çevirmek zorunda kalacaktım. Eğer işinizi görecekse Tar otoda sıfırları var. Sitesinden...
  14. A

Bfgoodrich 2014 Kampanyası 8-9 Ay Ocak Şubat

Ynt: Bfgoodrich 2014 Kampanyası 8-9 Ay Ocak Şubat 33x12,5x15 fiyat bilgisi alabilirmiyim?
  15. A

Bfgoodrich 2014 Kampanyası 8-9 Ay Ocak Şubat

Ynt: Bfgoodrich 2014 Kampanyası 8-9 Ay Ocak Şubat Veysel bey merhaba 33x12,5x15 Mud varsa fiyat alabilirmiyim. Teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR