agalptekin kullanıcısının son içeriği

1. agalptekin

Küçük Tüp Sobası?

Hocam eskiden evlerde kullanılan katalitik sobalarla ayni şey değil mi? Öldürür soylemi biraz ağır ama tehlikelidir evet kabul ediyorum zaten uyurken kullanacağım bir sey değil, saygilar...
  2. agalptekin

Küçük Tüp Sobası?

Dedektor aklıma gelmemişti iyi oldu cok teşekkürler :) Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. agalptekin

Avrupa Çekme Karavan

Üstad TR bayisi olup en uygun fiyatlısı bildiğim kadarıyla Adria ama yine de bence çok pahalı, bu tamamen kişisel imkanlarla alakalı bir durum imkanınız el veriyorsa tavsiye ederim Adria'yı.
  4. agalptekin

Avrupa Çekme Karavan

Adria oldukça güzel ve pahalı bir karavan yani en azından benim için :)
  5. agalptekin

Küçük Tüp Sobası?

Saygıdeğer abilerim kardeşlerim, çekme karavanda ısınma sistemlerini inceledim ve maddiyat yoksunu bir düşünceyle aklıma bu sobalar düştü, kapalı bir alanda ortam oksijeninin yakılarak karbon mono oksit zehirlenmesi ihtimalini biliyorum ancak soracağım soru şu, havalandirma kapağını acsak ve bu...
  6. agalptekin

750+ Kg Karavanlar Ve Masraflar

Oncelikle herkese sevgi ve saygilar, yıllardır ailece çadırla gezdikten sonra biraz konfor arayışi sonucu karavan almaya karar verdik, onceliklerimiz ve maddi imkanlarimiz bizi 750+ bir çekme karavana yonlendirdi ancaaaaak internette olsun forumda olsun ciddi bir bilgi eksikliği ile karşılaştım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri