a.yilmaz kullanıcısının son içeriği

1. A

80 Gün İtalya Fransa Belçika Hollanda Lüksemburg

Tünay bey çok duru ve aydınlatıcı bir yazı bir çırpıda okudum. Devamını dört gözle bekliyorum. Beyazsaray, Balıkesir.
  2. A

Kasetli Porftatif Tuvaleti Maceratör Sisteme Çevirmek Istiyorum

Sayın eroscenk, ismini bilmediğimden rumuzunuz ile hitap ediyorum. Pis su boşaltımı uygun boşaltma istasyonları mevcut olmadığından bizim ülkemizde sorun, sizin düşündüğünüz logar kapağı açmak nerde ise imkansız kapamak ta bir o kadar zor ; yada mazgallar , çoğu mazgallar yağmur suyu drenajı...
  3. A

Yunanistan 2013 “bir Deneme Gezisi”

Sayın Ferhat bey; Yunanistan 2013 deneme gezinizi zevkle bir solukta okudum. Karavanla ilk yurt dışı seyahatimi bu komşu ülke için düşünüyorum. Aydınlatıcı bilgileriniz akıcı yazınız çok güzeldi, sadece merak ettiğim bir konu var Pis su boşaltma işlemini nasıl çözdünüz . Bu konuda bilgi...
  4. A

Kaz Dağları

Sayın Nagihan 07; Google Eart kullanıyorsanız , sizin bulunduğunuz bölgeyi bularak daire içinde yürüyen adam resimlerine sağ tıkladığınızda (Display on the trak) ikonuna tıklayark rotayı görebilir Gps ' yükleyip kullanabilirsiniz.Bunun için profesyonel dağcı olmalısınız. Daha kolay ve yeni...
  5. A

Sitemizin Yeni Şekli

Sitenin yeni hali hayırlı olsun, Sistem tam olarak faaliyete geçince değerlendirmemiz daha sağlıklı olacaktır sanırım.Bir kaç kullanımdan sonra daha rahat kullanırız diye düşünüyorum. Sedat bey.. emeğine sağlık.
  6. A

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Atila bey; kolay gelsin işler çok güzel gidiyor, yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyorsunuz ellerinize sağlık. Sıcak su makinasının dışdan resmini koyabilirmisiniz. Benimkinde kısaltma yapmamıştık, Safranbolu'nun dar girişinde sıkışık bir...
  7. A

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Cevap için teşekkür ederim Atila bey; tahminimden de güzel olacak, ellerine sağlık.
  8. A

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Atila Bey; Kolay gelsin ellerine bedenine sağlık, güzel planlama ince işçilik ve neticesinde yaşanılır karavanlar çıkıyor ortaya. Çalışmalarınızı zevkle takip ediyor oldukça değerli bilgiler ediniyoruz. Belki sorum erken olacak ama...
  9. A

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Geçmiş olsun diyorum, atalarımız acı patlıcanı kırağı çalmaz derler, siz de olsa olsa dinlenme arası vermişsinizdir. Çalışmanızın devamını ve resimlerinizi bekliyoruz.
  10. A

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi) Sn. Atila bey, ince düşünce ve plan, detaylı ve kullanıcı bazlı titiz çalışma, teknik ama roman tadında yazınız ile yine biz takip eden karavancıları ve karavancı adaylarını aydınlatıp, topik'inizi bir solukta ve zevkle okudum. Övgü...
  11. A

Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra....

Ynt: Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra...........hopa,-ba Rota bu defa Sivas idi.(Bir kültür ve tarih şehri olan bu şehirde çok kısa kalabildik) Ekip bu programa başlarken çoğunluk, Kurban bayramında evlere dönmek üzere yola...
  12. A

Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra....

Ynt: Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra...........hopa,-ba Rota Erzincana dönerken yol üzerindeki Gürlevik şelalasini görmeden olmazdı bizde önce orayı görüp ardından Erzincan'a ulaştık.
  13. A

Ynt: Amasra-cide-pınarbaşı-küre-inebolu-çatalzeytin-ayancık-erfelek-sinop-gerze-yakakent-alaçam-bafra...........hopa,-ba Erzurum'a kadar gelmişken, Palandöken'e de gidelim dedik. Mevsim itibarı ile boştu. Ama ekipten Nigar hanımın yaş günün kutlayıp şehre indik.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri