916gtv kullanıcısının son içeriği

1. 916gtv

97 Grand Cherokee 5.2 Revizeler & Oneriler

Cevap icin cok tesekkurler Arka silecek suyunun yayli mekanizmasi icin sanirim uyariniz. En kotu cikma bi tane buluruz sanirim :) Siparisi gectim, ups ile gonderim sagliyorlar. Acikcasi buradan almak istemedim sensorleri. Ben de ithalat yapan birisiyim. Ozellikle son iki sene de gerek kur...
  2. 916gtv

Sunroof iptalini silikonla yapmislar ama bu kadar mi ozensiz yapilir? Baya bulamislar silikonu. Direklerde ki mavi gider hortumlari da iptal edilmis. Sunroof severim ama hicbir aracta bu kadar sunroof problemi okumamistim. Benim cozumum ise sunroofu disaridan su almayacak, sagindan solundan...
  3. 916gtv

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Ayrı ayrı alıntılarsam çok uzun olacağından birlikte yazıyorum. ZJ'nin içini komple sökmüş bulunuyorum otoparkta, taban halısını halı yıkamaya verdim ve yarın teslim edecekler. Ben de bu arada koltukların mekanizmalarını toparlıyorum. Aynı zamanda orta konsol...
  4. 916gtv

Hatali post Edit
  5. 916gtv

Herkese merhaba, İsmim Kerem, uzun süredir "istediğim standartta denk gelirse alacağım" dediğimiz ZJ'yi sonunda bulmuş olduk. Kendimi bildim bileli italyan otomobilleriyle gönül bağı olan ve tercihlerini hep Alfa Romeo'dan kullanan bir Alfistayım fakat her otomobil sever gibi benim de farklı...
  6. 916gtv

Karavanımızı Sonunda Tamamladık

Gule gule kullanin
  7. 916gtv

Bizimde Bir Karavanımız Var ! Hymer Camp 51

Mutluluklar dilerim :)
  8. 916gtv

Tekneyle Tuzladan Avşa Adasına Gitmek....

Riskli oldugunu biliyorsunuz ve bu riski almissiniz. Ben olsam deneyebilirdim yanimdaki arkadaslarimin yuzme yetenegi, soguk kanliligi vs iyiyse. 2-3 gunluk hava raporunu okuyarak planlamak mantikli olabilir. Yiyecek icecek almayi da unutmayin extra :)
  9. 916gtv

İveco 35c13 Motokaravan Çizimi

Cok guzel gorunuyor
  10. 916gtv

Grand Cherokee 4.7 Savrulma Hak

WJ nin viraj kapasitesi fena sayilmaz, aslinda kucuk mudahalelerle asfaltta da basarili olabilir.
  11. 916gtv

Dizel ve Benzinli Araçlarda Carbon Clean Sahtekarlığı...

Manifoldlarda cok yogun kurum oluyor eger cok sakin kullaniliyorsa ve lpg de varsa. Yanma odalarina mudahale kapak acilmadan olmayacagi icin, manifoldlarin temizlenmesi bile cok rahatlatacaktir.
  12. 916gtv

Wakeboard(kablolu Su Kayagi)

Herkese merhaba, Aramizda cable parklara giden, wakeboard yapan var mi :)
  13. 916gtv

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba ismim Kerem. Cok uzun suredir Alfa Romeo kullanicisiyim. Simdi de bir 5.2 ZJ almis bulunuyorum. Uzun suredir bildigim bir forum olan gezenbilir'e ZJ bahanesiyle uye oldum :)
  14. 916gtv

Konu Acamama Problemi

Merhaba, Forumda ki kaydigimi tamamladigim halde malesef jeep basligi altinda ki cherokee alanina konu acarken bir hata olustu uyarisini aliyorum. Nasil bir yol izlemeliyim, simdiden tesekkurler. Kerem

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri