013 kullanıcısının son içeriği

1. 013

Mikro Plastikler

sigara fitresinde titanyum dioksit kullanımı ithal edilen yada ihrac edilen sigaralarda bu zorunluluk var
  2. 013

Mikro Plastikler

fda bunu neden zorunlu kılıyor sigara fitresinde dahi titanyum dioksit kullanımı zorunlu tutulmakta
  3. 013

Mikro Plastikler

Nerdeyse bütün ilaçlarda kozmetik ürünlerde kullanılan micro plastiklerin ve titanyum dioksidin insan vucuduna zararlarını yazar mısın?
  4. 013

Elektrikli Arabaların Batarya Ömrü Ne Kadar? Test Sonuçlarında Kaç Km De Değiştirilmesi Gerektiği Açıklanmış.

bunu açarmısın? elektrik üretiminde yenilenebilir enerjiden elektrik tüketimi yapan dünya çapında binlerce şarj istasyonları kurulması dünyada devam eden, barış döneleri de dahil savaş oncesi savaş anında ve savaş sonrasında ortaya çıkan çevre kirliliği tahribatı yıkımlar tatbikat sahaları...
  5. 013

Elektrikli Arabaların Batarya Ömrü Ne Kadar? Test Sonuçlarında Kaç Km De Değiştirilmesi Gerektiği Açıklanmış.

elektrikli araba markalarının batarya yılını genellikle diyerek açıklamıssın. test sonuçlarında 3 ila 5 yıl yazmıştı tesla. ömru biten bataryalar çevreye zararlı atık oluşturmaz mı kurşun kobalt ve lityum geri dönüşümü olmayan atıklar. bataryaların şarjı için kurulan şarj ıstasyonlarının daha...
  6. 013

Bize elektrikli arabaların markasına göre batarya ömrünü test sonuçlarına göre yazarmısın? ve yıl olarak verilen baratya ömrünün, km olarak da verilmesi zorunluğu neden. araba çalışmasa da batarya ömru batarya kullanım yılı kadar mı?
  7. 013

Bakla Mı? Taze Fasulye Mi? Protein Açısından Daha Zengindir?

en fazla protein hangi sebzede ve bu verinin kaynağını da belirtirmisin
  8. 013

Beypazarı Soda İyi Midir

Türkiyede üretilen karbondioksit gazı eklenmemiş ve magnezyum oranı en yüksek maden suyu markası nedir
  9. 013

Filtre Kahve Demlendirmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Çekılmiş kahveyı 90-96 derece suda filtreden suzerek demleyecek donanımlardan yoksun olmamdan mutevellit, kahve kupama yarım tatlı kaşığı kahve koyup ustune kaynamış su dökmek daha pratık. Türk kahvesinede aynı muameleyı yapmaktayım. sanırım tembelim. konuya dönecek olursam gezenbilirgpt...
  10. 013

Artık Silinebilir. Teşekkür Ederim.

Merhaba Ramiz dayı, hoşbuldum teşekkürler bu kadar yıl geçtiğini siz yazınca farkettim : ) opera hariç sanatın her turune hayranım paha biçilemez olan, hayal edilenin ses ve el becerisiyle ortaya çıkması müzikte resimde mimaride yazıda peyzajda taşıtlarda eşyalarda uzar gider. sizde de yok...
  11. 013

Artık Silinebilir. Teşekkür Ederim.

böyle bi zenginlik herkese malum olmaz. gıpta ettim agzım açık çalışmanıza bakarken elektro bağlama konu edilince hemen Orhan Gencebayı açtım aşkımı sakladan başladım şarj bitene kadar Bir meçhul aleme giderken dünya ile bitirdim bi saat ... kendinize ve hayatınıza katkılarınız muhteşem saygıyle...
  12. 013

"Ömür Boyu" Sözünü Tutamayacaksanız ALMAYIN!!!

yücel bey hayvan bakmak çocuk bakmaktan daha kolaydır sisteme entegre edilmesi için çocuğunuzu yine sistemin belirlediği normalarda eğitim ve ihtiyaçlarını benliğini zihnini herşeyini kendinizden ödün vererek ki çocuk sahibi olmayı istemek ödün vermek oluyor bazen kimseden geri kalmasın ya da...
  13. 013

Navigasyon Cihazlarını Öğrenmek Istiyorum

halen ne akıllı telefon kullanabiliyorum ne de navigasyon pcde gogıl ya da yandex haritalarda rotayı yazıp sokak sokak inceliyorum en kestirme yolları not alıyorum sokak ve cadde ismini öyle çıkıyorum. ve yollardaki o güzel insanlar çoook yardımcı oluyor hatta bazen bi kaç kişi toplaşıp daha...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri