Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 97,126

Etiketler
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Yucel Bey teşekkürler fotolar için. Bu arada ne zaman Yucel Bey saymayi unutacak diyordum unuttunuz. Akildan da çıkması gerekiyor bu meretin.

Akıldan çıkması öyle kolay olmuyor. Hala aklıma geldiği veya kendimi bir boşlukta hissettiğim oluyor. Bu yüzden bolca çay kahve içiyorum. Sigarayı bırakmak kararlılık ve irade gerektiriyor ve bu iradenin de sürekli olması gerekiyor. Malesef günboyu hiç aklıma gelmiyor sigara diyemiyorum henüz.

Merhaba,

Bugün evimdeyim. Bugün sigarasız 36. günüm arkadaşlar. Herkese izmir'den selamlar...

Merhaba arkadaşlar.

Bugün de evimdeyim.Bugün sigarasız 37. günüm...

Merhaba arkada?lar,

Bugün de evimdeyim. Bugün sigaras?z 38. günümü kutluyorum. Herkese ?zmir'den selamlar ve sevgi ile...

Merhaba arkadaşlar. Forum günlerdir kapalı olduğu için buradaki güncemi tutamadım. Bugün açılınca bir selam yazayım dedim. Herkese İzmir'den selam olsun...

Yarın yola çıkıyorum. Kısmetse Balıkesir motosiklet festivaline katılacağım sonra da Bursa Eskişehir ve Ankara, Konya Beyşehir ve Eğirdir'i içeren bir küçük motosiklet turu yapacağım.

Aman Yücel Bey su uyur sigara uyumaz, zayıf aninizi kollar. Yüz vermeyin ne olursa. İyi gezmeler