YENİLENMİŞ SIFIR GİBİ LAND ROVER DEFENDER 2.5 110 DİZEL

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hakankaptan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,192

hakankaptan

Ana Kamp
TAMAMEN YENİLENMİŞ SIFIR GİBİ LAND ROVER 110 DİZEL.ORJİNAL İNGİLİZ KASADIR.OTOKARIN ÜRETTİĞİ MODELLERDEN DEĞİLDİR.[/b][/b]

DEĞİŞEN PARÇALAR ORJİNALDİR. MOTOR USTASI OLARAK SİZE ARABANIN HİÇBİR PROBLEMİ OLMADIĞINI RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİRİM MODELİ SİZİ ALDATMASIN TEK KELİME SÜPER BİR ARAÇTIR.

ÜZERİNDEKİ ORJİNAL LAND ROVER MOTORUDUR.TIKIR TIKIR ÇALIŞMAKTADIR.ARAÇ ALİMİNYUM KASADIR.MERKEZİ KİLİT,ALARM,HİDROLİK DİREKSİYON MEVCUTTUR. KULLANIMI ÇOK KEYİFLİDİR.

PLAKA NO : 34 HG 3746

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sifir-yapilmis-super-land-rover-kacirmayin-takas-degerlendirilir-46084599/detay/

İLGİLENEN ARKADAŞLAR 0530 322 73 58 NOLU TELEFONDAN HİDAYET ÖZ'E ULAŞABİLİR...

SELAMLAR , SAYGILAR

Photo 0009 Copy

Etiketler
Ynt: YENİLENMİŞ SIFIR GİBİ LAND ROVER DEFENDER 2.5 110 DİZEL

DETAYLARI GARAJ BÖLÜMÜNDEKİ ; http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=64035.100 SAYFASINDAN BULABİLİRSİNİZ.

AYRICA SON HALİNİ ZİP DOSYASI OLARAK AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ...

Ekli dosyalar

• LAND ROVER DEFENDER 110D.zip
    4.6 MB · Görüntüleme: 173

hakan bey gezenbilir üyelerinedemi aynı fiyat. ayrıca garaj bölümünde ayrıntılı okudum yapım aşamasını. satmanıza çok üzüldüm.

efendim gerçekten bize maliyeti 25000 üzerinde.fiyatı 22500 kadar indirdik. daha fazlası için babamı aramanızı tavsiye ederim.

hidayet öz. 0530 322 73 58. iyi günler dilerim.

hakankaptan' Alıntı:
efendim gerçekten bize maliyeti 25000 üzerinde.fiyatı 22500 kadar indirdik. daha fazlası için babamı aramanızı tavsiye ederim.

hidayet öz. 0530 322 73 58. iyi günler dilerim.

Photo 0151 Copy

ALICILARIN BİLGİSİNE ! ARACI EN SON PAZARLIKSIZ 21000TL SATIYORUZ. ALANIN HAYRINI GÖRMESİ DİLEĞİYLE. SELAMLAR SAYGILAR

DSCF0233

cok güzel arac gercekten fiyatta makul hayırlısı olsun kardesim....

aslanaybars' Alıntı:
cok güzel arac gercekten fiyatta makul hayırlısı olsun kardesim....

çok teşekkür ederiz.umarım satın alan seve seve kullanılır bize de dua eder. zarar ettik bari biraz dua alırız :smiley:) hayırlı günler dilerim

satılık ilanı için web-link.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-pazarliksiz-sifir-gibi-land-rover-defender-110-dizel-takas-olur-51051869/detay/

Kız gibi araç. Yapımınıda takip etmiştim. Satmak zorunda olmanız üzücü...
Hayırlısı Olsun...

ict3055' Alıntı:
Kız gibi araç. Yapımınıda takip etmiştim. Satmak zorunda olmanız üzücü...
Hayırlısı Olsun...

sağolun. bizim içinde talihsizlik oldu. onca masraf ettik şimdi tadına varamadan satıyoruz. inşallah işler yoluna girerde bizde satmak zorunda kalmayız...

bu sitede yeni olduğum için başka bir web link vermenin yasak olduğunu bilmiyodum. moderatörden özür dileriz... saygılar

TAMAMEN YENİLENMİŞ SIFIR GİBİ LAND ROVER 110 DİZEL.ORJİNAL İNGİLİZ KASADIR.OTOKARIN ÜRETTİĞİ MODELLERDEN DEĞİLDİR.

DEĞİŞEN PARÇALAR ORJİNALDİR. MOTOR USTASI OLARAK SİZE ARABANIN HİÇBİR PROBLEMİ OLMADIĞINI RAHATLIKLA SÖYLEYEBİLİRİM MODELİ SİZİ ALDATMASIN TEK KELİME SÜPER BİR ARAÇTIR.

MOTOR ÇOK İYİ DURUMDADIR.ARAÇ ALİMİNYUM KASADIR.MERKEZİ KİLİT, ALARM, HİDROLİK DİREKSİYON MEVCUTTUR.ARACTA ÖZEL BOYA VARDIR. KULLANIMI ÇOK KEYİFLİDİR

PLAKA NO : 34 HG 3746

TELEFON : 0530 322 73 58

ADRES: BEYLİKDÜZÜ - İSTANBUL

FİYAT PAZARLIKSIZ 21000TL

SELAMLAR , SAYGILAR

Alicilara duyrulur.

En son 20750tl. Gemiye 1 ay icinde gidecegimden dolayi bu sure icinde alici bulmazsak defenderimizi satmaya gerek kalmicaktir.

Saygilar , Selamlar

Photo 0035 Copy

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR