W163 Mercedes Ml Hakkında Bilgi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gorkem1632 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,695

gorkem1632

Yeni Üye
Yer
Ankara
Sormak istediğiniz soruları samimiyetle yanıtlıya bilirim araç hakkımda fazlasıyla bilgim var

Etiketler
Selamlar

Diger konuda yazmistim ama buraya da yazayim, hangisi uygun olursa oradan devam edelim istedim...

Selamlar
Konulari bastan asagiya suzuyorum
Bende 2 gun once bir ML 320 aldim... Genel olarak guzel bir arac. 2002 model, makyajli...
Aracin bazi kozmetik sorunlari var. Bunlar hakkinda bilgi verebilen birisi olursa onden cok makbule gecer... Elimden aracla alakali ciddi is gelir Ama tecrube her zaman daha iyidir.
Ileriye donuk, hafif arazi denemeleri de yapmak istiyorum. Maalesef bulundugum yer alabildigince duzluk. Tepe nasil bulacagiz bilemiyorum

Sag arka cam acilip kapanmiyor. Acmaya yada kapatmaya kalkinca catur cutur sesler cikiyor. Henuz acip bakmadim. Daha once yasayan var mi?
Araba da soyle bir sorun var. Sabah ilk calistirdiginizda LOW RANGE yanip sonmeye basliyor ve 5-6 saniye sonra sonuyor (4 kere yanip sonuyor galiba)...
Sabah ilk calistirmada yanmasada, biraz yurumeye baslayinca BAS ABS ETS isiklari yaniyor. Hata kodu olarak C1120 N64 ESP yaw rate sensor hatasini veriyor... Pedaldaki sensorden suphelendim aslinda ama daha once benzer sorun vaneoda basima geldi. Onda hiz sabitlemede iptal olmustu. BUnda hiz sabitleme calisiyor.
Aracta navigasyon sistemi de var, sag on yolcu koltugunun yan tarafinda bir hoparlor var, ne ise yariyor o Acil durum, ariza cagri sistemi, telefonu baglama gibi ozellikler var, Henuz kurcalayamadim...