VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AHMET07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,520

AHMET07

senle çıkarım her yola TOYOTA 05323266617
Yer
ANTALYA
bukonu başlığını açma sebebim yoğun talep üzerine gerçekleşti
bildiğiniz gibi vx 100 lerde özellikle araca lpg takılınca istetme taşımak proplem hale geliyor aynı işlem vx 80 kasalardada sorun.
tanpon yani offroad amaçlı yaptırmayan araçlar sıkıntı yaşıyor ama offroad için tanpon yaptıranlar bişekilde tanpona bağlayıp hallediliyor.
bununiçin bu çalışmayı yaptım yapım aşaması bayağı emek veren bi işlem ama sanırım kısa zamanda bitecek .
resimleri koyuyorum buraya kalıpları çıkarıyorum orjinal sitetme taşıyıcısından ölçüendiriyorum

sipariş vermek isteyenler listeye ekleye bilirler

1- tuğsan moral vx100 için

05052011077

05052011076

05052011075

05052011074

05052011073

Etiketler

Ynt: VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM

Ahmet bey muhteşem çalışma,eşimde benim aracıma LPG takmıştı ve stepnesiz geziyordum,sayenizde artık orjinal parçamızla stepnemizi takabileceğiz.Elinize sağlık.

Ahmet abi eline sağlık harika bir stepne taşıyıcı olucak bende sıradayım ancak düşüncem bu prototip sanırım. bir kaç konuda düzenleme isteme hakkımız yada bunu burda tartışma hakkımızı o çalıştığınız stepne taşıyıcının bitmesi stepnenin takılı halini gördükten sonra iletme hakkımı saklı tutuyorum izninizle. Elinize sağlık.

2. Erkut ÖZTÜRK. VX 100

Abi maşallah durmak yok diyosun,devamlı geliştiriyorsun. ;)
Artık eski imalat stepne taşıyıcılarını yenisi ile değiştirsin. ;D

Çok faydalı oldu bizim için bu, teşekkürler.

İşte budur Ahmet Abi, bende istiyorum.

Abi birde sorum olacak , aracın sağ tarafında çamurluğa yapılacak bağlantı için içten güçlendirme yapılacak mı yoksa zaten bu bölgede takviye var mı? Birde sağlamlıkla beraber hafif olması da önemli bir kriter.

Kolay gelsin abi eline sağlık, haberleri bekliyoruz.

Listeyi toparlarsak,
1- Tugsan Moral - VX100
2- Erkut Öztürk - VX100
3- Burak Akkan - VX100
4-

AHMET07' Alıntı:
bukonu başlığını açma sebebim yoğun talep üzerine gerçekleşti
bildiğiniz gibi vx 100 lerde özellikle araca lpg takılınca istetme taşımak proplem hale geliyor aynı işlem vx 80 kasalardada sorun.
tanpon yani offroad amaçlı yaptırmayan araçlar sıkıntı yaşıyor ama offroad için tanpon yaptıranlar bişekilde tanpona bağlayıp hallediliyor.
bununiçin bu çalışmayı yaptım yapım aşaması bayağı emek veren bi işlem ama sanırım kısa zamanda bitecek .
resimleri koyuyorum buraya kalıpları çıkarıyorum orjinal sitetme taşıyıcısından ölçüendiriyorum

sipariş vermek isteyenler listeye ekleye bilirler

1- tuğsan moral vx100 için

Bakkan' Alıntı:
İşte budur Ahmet Abi, bende istiyorum.

Abi birde bir sorum olacak , aracın sağ tarafında çamurluğa yapılacak bağlantı için içten güçlendirme yapılacak mı yoksa zaten bu bölgede takviye var mı?

Listeyi toparlarsak,
1- Tugsan Moral - VX100
2- Erkut Öztürk - VX100
3- Burak Akkan - VX100
4-

Burakcığım sorun Ahmet abiye ama bende aynı kaygıyı taşıdım 10 gün filan önce Tuğsan abi ile konuştuğumuzda kendisine sordum orada evet altta bu iş için bir güçlendirme orjinalinde varmış. Zaten bu araçların belirli bir standartı var bölgeye göre eklenti ve değişiklikler yapılıyor dedi. Ahmet abi büyük ihtimal akşama nete gelir kafanda kalmasın dedim.

Teşekkürler Erkut, bende işte bölgeye göre farklılıktan dolayı emin değilim. Yani Türkiye versiyonunda gerek görmemiş olabilirler mi acaba? Kontrol etmekte fayda var. Zaten Ahmet abi sacı delerken anlayacak ne kadar sağlam :D

warmaster' Alıntı:
Burakcığım sorun Ahmet abiye ama bende aynı kaygıyı taşıdım 10 gün filan önce Tuğsan abi ile konuştuğumuzda kendisine sordum orada evet altta bu iş için bir güçlendirme orjinalinde varmış. Zaten bu araçların belirli bir standartı var bölgeye göre eklenti ve değişiklikler yapılıyor dedi. Ahmet abi büyük ihtimal akşama nete gelir kafanda kalmasın dedim.

Burakcığım ben bugün sacın altında bir demir varmı diye iç kaplamadan bakmayı düşünüyorum bakalım ama sonuç alamayabilriim. :D

Ahmet beyle görüştük,çamurluğun içine konulacak takviyeler dahil herşeyi orjinaliyle birebir üretip, eli alet tutabilen herkezin kolayca monte edebileceği şekilde gönderecekmiş.Tabiki biz gene bile yaptırırız. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR