Vitara almak istiyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan İBRAHİM KILIÇ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,672

İBRAHİM KILIÇ

Yeni Üye
Yer
FETHİYE-MUĞLA
Merhaba Gezenbilir ailesi, b,r süredir forumu takip ediyorum. Ben Muğla Fethiye'de yaşıyorum Lada Nİva kullanıcısıydım aracımı yeni sattım ve özellikle Otomatik vites Vitara 1.6 jlx almak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum , şididen yardımcı olacak herkese teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Vitara almak istiyorum.

öncelikle size kolay gelsin diyorum ama size tavsiyem 1.6 yerine 2.0 motoru tavsiye ederim.kullanınca farkı hissedersiniz çünkü

bende yıllardır 1.6 kullandım şuan 2.0 kullanıyorum ,yakıtını düşünmesseniz'ki fazla fark yok 2.0 derim .

Yaptığım araştırmalar sonucu 1.6 ya karar vermiştim. Parça problemi olduğu söylenmekte , 2.0 ların kronik bir sıkıntısı varmıdır ? Forumlarda genellikle 1.6 16valf motorlar tavsiye edilmekte.

al bin kullan bu kadar dert edecek birşey yok kardeşim.onu alma bunu alma hangi aracı alacaksın peki.sen kendini dinle ve keyfine bak.bana da 2.0 v6 alma dediler ama ben memnunum ve yaza biraz daha üst modelini alacağim inşallah.

yasakşehir07' Alıntı:
al bin kullan bu kadar dert edecek birşey yok kardeşim.onu alma bunu alma hangi aracı alacaksın peki.sen kendini dinle ve keyfine bak.bana da 2.0 v6 alma dediler ama ben memnunum ve yaza biraz daha üst modelini alacağim inşallah.
bu kadar..