[video] Çoluk Çocukla Karavan Kampı Zor Mu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tayfuntuna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,394

Etiketler
videonuzu zevk alarak izledim çok samimi içten siniz. ALLAH sizi mutlu etsin.
benim 3 çoçuk var 11.8.6 yaşlarında lar .çocuksuz karavanla tatil belki daha rahattır .çocuklarla da kamp ta çok artıları var .çocuklarımla yıllardır geziyoruz ilk defa geçen yıl karavanla gezdik çok zevk aldık .hiç canınız sıkılmıyor bazen planınızı onlara göre değiştiriyorsunuz .ilgilenmeniz gerekiyor fakat onların mutlu olduğunu görmek sizi de mutlu ediyor. bence çocuklarla tatil çok güzel zevkli

şahsen, çocuklarla kamp yapmak benim için her zaman zor olmuştur

Çocukları meşgul etmek için bu çevrimiçi dönüştürücüyü www.flvto.biz/tr64/youtube-to-mp3/ kullanarak YouTube'dan birçok ilginç içerik indirdim. ki bu çok rahat. Videoyu indirmek için YouTube'a gidin, istediğiniz videonun adresini kopyalayın. Ardından bu bağlantıyı hizmete ekliyoruz, istediğiniz çözünürlüğü ve formatı seçip "İndir" düğmesini tıklıyoruz.

çoçuklar olmadan karavan elbette daha rahat fakat çoçuklar lada çok güzel karavan gezisi yapılabiliyor ,her ikisinde de + ve - ler var

Her karavancı mutlaka çocuklarına başka karavanların/çadırların çok yakın çevresinde oynanmayacağını öğretmelidir.