Türkiye Off-Road Şampiyonası 8. Yarış (5-6 Aralık 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan UFUKK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 101
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,917
Ynt: Türkiye Off-Road Şampiyonası 8. Yarış (5-6 Aralık 2009)

damast' Alıntı:
selam

yine harika bir yarış olmuş.

seni görünce aklıma geldi yarın bende görevli stickerlarımı sökmeden resimlerini çekeyim arabamın hatıra kalsın

Etiketler

selam

bekeriz güzel resimleri

selamlar

Arkadaşlar güzel bir organizasyon olmuş. Herkez iyi eğlenmiş anlaşılan.
Güzel fotoğraflar ve paylaşım için teşekürler.
Selamlar.

Gününüz çok keyifli geçmiş.
Keşke müsait olsaydım...

o7qek9.jpg

Uzun zamandır görüşemediğim dostum Hakan da oradaymış. :smiley:
Selam olsun.

arwin' Alıntı:
Yorucu ama keyifli bir hafta sonuydu. Kulağımın içine kadar çamur girmesine rağmen çamura doymadık sanırım Esra.. :smiley:
Organizatörlere ve katılımcılara teşekkürler...

birdahaki sefere sanada görev yazdırayımda bak bakalım kulağınamı çamur giriyor gör bakalım
;D ;D ;D ;D ;D

eksperoto' Alıntı:
birdahaki sefere sanada görev yazdırayımda bak bakalım kulağınamı çamur giriyor gör bakalım
;D ;D ;D ;D ;D
Seni çok aradım etaplarda ama kavuşamadık ne hikmetse.. :D :D Eeee görev mi ... :D :D yüzünü kara çıkartmam ;) ama teneke bağlarım.. ;D ;D

Gültekin' Alıntı:
Uzun zamandır görüşemediğim dostum Hakan da oradaymış. :smiley:
Selam olsun.

gültekin merhaba. gördüğün gibi her taşın altından ben çıkıyorum. senden haberdar olmak güzel oldu. hayırsızlık etme uğra. yeşilköydeyim artık.

hakan seni görmek güzel sağ salim birolu pek gözüm tutmadı dikkat et kendine ve arkadaşlara :smiley:)))))))))

5 kapı numaralı aracın da cekme ve cekmeden önceki resimlerini atıcm ama bilgisayar kendini kaybetti

Ankara'da etkinlik bekleyen arkadaşlara duyurulur, 13 Aralık 2009 Pazar Günü yapacağımız etkinliğimizin linki

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44175.0

ezenbilir flaması çok güzel olmuş araç üzerinde, benim flamalarım gözüme çok küçük göründüler, en kısa zamanda bende büyük flama istiyorum Grin

Ufuk, fotoğraflar için teşekkürler, devamı nerde fotoğrafların ?
tamam zerrin Ankaraya gelirsek getiririm. Wink

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR