TROFF...Trabzon Sürmene Soğuksu Yaylası Karla Kaplı Yolları Açma Çalışması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan general lee Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,162
Ynt: TROFF...Trabzon Sürmene Soğuksu Yaylası Karla Kaplı Yolları Açma Çalışması

Alfonse' Alıntı:
Oooo oo oooo..... Cevap Tayfun abiye kaldıysa işimiz zor. Ben telefonlarına cevap veremiyorum, oda sorularıma. Kayboldu gitti yahu....
Gözü Grand Cherokee aşkından başka bişi görmüyoki ;D ;D ;D

ya hiç sorma Alfonfe bi Cherokee si var sorma,,, gazada getiremiyom onu ki motorun sesini duyalım kulaklarımızın pasını atsın.... :D :D :D

Etiketler

gezilerinizi keyifle takip ediyorum tayfun beyin ve mehmet beyin tlf aldım trabzona ilk düştüğümde tanışmak için arayacağım . bende rizede çaykur genel müd yanı telekom karşısında cennetdeko ve iç mim sedat ak tlf 05325656694 rizeye düşen olrsa beklerim .

tüm offroad gönüllülerine
rizeden Selam ve saygılar

N845064509 1279940 8108

general lee' Alıntı:
ya hiç sorma Alfonfe bi Cherokee si var sorma,,, gazada getiremiyom onu ki motorun sesini duyalım kulaklarımızın pasını atsın.... :D :D :D

Bende uğraşıyorum gaz konusunda, onu bi gezdireyim dağda bayırda bak bida yapıyo mu? ;D

Çok güzel bir gezi olmuş bütün TROFF ekibini kutlarım

Özellikle boyuna bakmadan araba çeken, yerinde duramayan Terios(Emir'i) kutlarım çok iş yapmış. Ah birde lastikleri bozuk çıkmayaymış :D

Katılan ve görselleri bizle paylaşan arkadaşları kutluyorum çok güzel bir etkinlik olmuş.

mete' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş bütün TROFF ekibini kutlarım

Özellikle boyuna bakmadan araba çeken, yerinde duramayan Terios(Emir'i) kutlarım çok iş yapmış. Ah birde lastikleri bozuk çıkmayaymış :D

Mete Hocam,
Terios' un Low seçeneği bile yok, ama o kadar becerikliki, inanamazsın. Bi kaç yerde izledim makineyi, süperler...

Bildiğim kadarıyla Emir altına skid plate' ler felanda yaptırdı. çok güzel olmuş Koreli... :smiley:

Saygılar...

Bu arada,
Troff Başkanı Tayfun Candan Biririncioğlu yok ortalarda......

Uyyyy...... BaşkanUUUmmmmm.... Nereyesun da? ;D ;D

Alfonse' Alıntı:
Mete Hocam,
Terios' un Low seçeneği bile yok, ama o kadar becerikliki, inanamazsın. Bi kaç yerde izledim makineyi, süperler...

Bildiğim kadarıyla Emir altına skid plate' ler felanda yaptırdı. çok güzel olmuş Koreli... :smiley:

Saygılar...

Bu arada,
Troff Başkanı Tayfun Candan Biririncioğlu yok ortalarda......

Uyyyy...... BaşkanUUUmmmmm.... Nereyesun da? ;D ;D

Evet Alfonse Teriosların kabiliyiyetini iyi biliyorum bizim Osmaniye ekibinde de iki tane var sürekli insanları şaşırtmaya devam ediyor

mete' Alıntı:
Evet Alfonse Teriosların kabiliyiyetini iyi biliyorum bizim Osmaniye ekibinde de iki tane var sürekli insanları şaşırtmaya devam ediyor
hocam tabiki terioslar iyi ama sürücü faktörünüde unutmamak lazım ;D şaka bi yana aracmdan çok memnunum.tabikide değiştireceğim ama bu araçla yapılabilecek herşeyi yapmak istiyorum.banada keyif veren bu. beklentilerin üzerine çıkabilmek.herkesi ve kendimi şaşırtmaya devam edeceğim ;) hepinize saygılar ve sevgiler...

Evet Emir cesaretinden dolayı kutlarım aracın sınırlarını bayağı zorlamışsın hele g5 i çekme işine çok güldüm.

Bizim gezileri takip ediyormusun bilmiyorum aşağıda linkini verdiğim gezide iki tane terios vardı ve çok zorlu etaplardan geçti
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=53276.0

Konuyu böldüğüm için arkadaşlar kusura bakmasınlar buda sizin gezinin salçası oldu. :D

mete' Alıntı:
Evet Emir cesaretinden dolayı kutlarım aracın sınırlarını bayağı zorlamışsın hele g5 i çekme işine çok güldüm.

Bizim gezileri takip ediyormusun bilmiyorum aşağıda linkini verdiğim gezide iki tane terios vardı ve çok zorlu etaplardan geçti
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=53276.0

Konuyu böldüğüm için arkadaşlar kusura bakmasınlar buda sizin gezinin salçası oldu. :D
hocam şimdi baktım biraz hayran kaldım.herşey çok güzelmiş.umarım buralarada yolunuz düşer.seve seve sizi ağırlarız.

emiRSzn' Alıntı:
hocam şimdi baktım biraz hayran kaldım.herşey çok güzelmiş.umarım buralarada yolunuz düşer.seve seve sizi ağırlarız.

Kars projesi için sizin ordan geçtik gerçekten çok güzel yerler. Trabzonluların dostluğunu gördük ve şahit olduk bizim araçların problemleri ile kendi problemleri imiş gibi ilgilendiler.
Benim dedemde zaten Rizeden Osmaniyeye gelmiş bende karedenizli sayılırım nasip olursa ilerde uzun bir karedeniz turu hayal ediyorum.

emiRSzn' Alıntı:
hocam tabiki terioslar iyi ama sürücü faktörünüde unutmamak lazım ;D şaka bi yana aracmdan çok memnunum..............
......................................

Sürücü faktörü derken? ;D gladyatör gibi bişey mi? ;D Teerbik ederim ;D alttaki slidera havalandırma delikleri açtınız mı?

Alfonse' Alıntı:
Sürücü faktörü derken? ;D gladyatör gibi bişey mi? ;D Teerbik ederim ;D alttaki slidera havalandırma delikleri açtınız mı?
gibi gibi :D ewt açtım efil efil esio alt takımlar ;D

mete' Alıntı:
Kars projesi için sizin ordan geçtik gerçekten çok güzel yerler. Trabzonluların dostluğunu gördük ve şahit olduk bizim araçların problemleri ile kendi problemleri imiş gibi ilgilendiler.
Benim dedemde zaten Rizeden Osmaniyeye gelmiş bende karedenizli sayılırım nasip olursa ilerde uzun bir karedeniz turu hayal ediyorum.

Ne demek Mete abi herzaman bekleriz başımızın üzerinde yeriniz var, Alfonse kardeşim Tayfun Abi turda pazartesi döner ondan yok, Emir kardeşimizin pilot'luğu çok sağlam aracına ÇAMUR atmak isteyenler olmuştu cevaplarını aldılar hergün şaşırtmaya devam ediyo bizi ;) ;) ;)

general lee' Alıntı:
.........................................................Alfonse kardeşim Tayfun Abi turda pazartesi döner ondan yok, Emir kardeşimizin pilot'luğu çok sağlam aracına ÇAMUR atmak isteyenler olmuştu cevaplarını aldılar hergün şaşırtmaya devam ediyo bizi ;) ;) ;)

Tayfun abinin turlarıda meşhur haa.... ;D ;D
Şeref turu ata ata bi hal oldu... ;D ;D

Emir kardeşe çamur atanları sileriz... ;D
Arabasına kendisinin bulaştırdığı çamurlarada kurban oluruz!!!... ;D

Kocaman kocaman lastikler, sis farları takıp çekirgeden, nişantasşından, asfalttan çıkmayanlar utansın... ;D

çok güzel bir gezi olmuş gibi görünüyor böyle geziler araçların sınırlarını zorlamak için idealdir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR