Trakya Keşif Gezileri-1 (8-9-10 Ağustos 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MK51 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 64
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,308
Ynt: Trakya Keşif Gezileri-1 (8-9-10 Ağustos 2008)

Güzel bir gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler.

Etiketler

geziniz güzel olmuş paylaşım için tşkler mustafa abi senin lastikler federal mt mi nasıl memnunmusun kışın camurda kulandınmı ölçün ne

Hakan Abi, fotoğraflar icin tesekkürler, eline emeğine saglik...
Ercan Abi senden de bekliyoruz ilk geceki kamp fotolarindan.

reis28' Alıntı:
... mustafa abi senin lastikler federal mt mi nasıl memnunmusun kışın camurda kulandınmı ölçün ne

Federal Couragia M/T 235x85/16". Kar hariç tüm zeminlerde kullandım. İnce olduğu için kum hariç, çok memnunum.

bende aynı lastikleri benim nivaya taktım bende ölçü 205/80/16 daha önce ok144 vardı asfaltta cok ses yapıyordu bunlar iyi yol sesi az gecen yumşak zeminde denedim tutunma güzel önümüz kış bakalım camurda ne yapacak görcez

Mustafa Abi’nin haritada 4 no olarak belirttiği koy...

4

Off-road bilgim son derece sınırlı olmasına rağmen misafir gözüyle de olsa koy da, koya giden yol da güzeldi.
En çekici tarafı ise populasyonun olmadığı sessiz bir yer olmasıydı.

çok güzel gezi olmuş.şartlar uygun olursa,eylül ayında o bölgenin daha kuzey batısına, gezenbilir ekibi ile kamplı offroad gezisi yapmak isteriz.murat ve ender çelebi ekibi olarak.(hakiki alabalık aksiyonu bizden promosyon ) ;)

süper bir gezenbilir keşif gezisi daha...gitmesekte, görmesekte, o köy bizim köyümüzdür

Efenndimm.. Gezginlerden biri olarak 1 haftalık gecikmeli de olsa yorum eklemek istedim, tatilde olduğumdan yazamadım..

Geçen hafta sonu Cuma-Pazar günleri arasında çok keyifli bir gezi yaptık. Gezildi, keşfedildi, keyif alındı, yenildi, içildi, çalındı, söylendi. Hemen herşey tam, keyifler ise gıcırında idi.
Yeni tanıdığım son derece uyumlu arkadaşlarıma, güzel ve keyifli parkurlara götüren Mustafa abiye, nefis akşam yemeklerinde emek veren dostlara, keyifli gezimize iştirak eden arkadaşlara çok teşekkürler. Emeklerinize sağlık..
Slmlar
Hakan

Cennet demek doğru olmuş. Bu kuraklıkta o dereleri bulmanız şans olmuş. Son gittiğimde boydan boya geçtiğim Longos'da sadece bir dere geçişi yapabilmiştik.

Ortamı anlatan güzel fotolar için teşekkürler.

Mustafa abi o çukurdan sonra araçta bir problem oldu mu? Gayet kötü bir düşme olmuş.

Şu anda bir hasar var gibi gözükmüyor Murat. Aracın alt tarafı kontrol ve bakımdan geçecek kısa bir süre sonra, o zaman çıkar ortaya...

ercione' Alıntı:
Hakan eline sağlık fotoğraflar dolu dolu ve çok güzel.
Tşk ederim..yorumunu biraz geç görüdüm kusura bakma..Senin porfesyonel çekimlerin yanında ,amatör olarak bişiler yapmaya çalıştık, makine iyi çekmiş :smiley: diyelim..Keyifli ve güzel bir geziyi fotograflarla anlatmak , buradan bakanlara da hissetirmek için bol bol çekim yaptık, bu arada güzel bir arşiv ve hatıralar olarak kaydettik..

Vay hainler vay.Benim tatile gitmemi mi beklediniz. :D :D Dolu dolu tam 3 gün gezi yapmışınız nasıl keyif aldığınızı tahmin edebiliyorum.Bu güzel gezinin fotoğraflarını çeken ve paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.

Eee yenisini ne zaman yapıcazz ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR