Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 608,298
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

gözün gönlün şenlendiği anlar
Resim010
Resim017
araçlar toplu halde etaba çıkmayı bekler..
Resim021
Resim024
şileden bir kare
Resim041
canavar sos noktasında olanca heybetiyle
Resim045
Resim050
Resim052
Resim057
Burak abi ne kadar övünsen az araçla
Resim058
etap geceye dönünce ateş başı şart oldu :smiley: Burak abi sağolsun çok iyi ağırladı bu da benim naçizane teşekkürüm
Resim060
Resim064
Cumartesi gecesi LC nöbette otoparkın tek Toyota'sı olarak en gösterişli yerdeydi
Resim071

Etiketler

doğan iyiki bize kadar gelmişsin yoksa hiç fotom olmayacaktı , eline sağlık

heytem abi makina kompakt kart ufak bir parti de arkadaşın laptopda kaldı bugün yarın ele geçer ama onlar full tuğsan abinin videolar resimler
cumartesi sabahtan daha var ama çok aynı aynı olmasın dedim şimdi upload ediyorum biraz daha, 1 2 tane de hilux videosu var eklicem onları da tez zamanda ;)
senin fj erken kaçtı toplu foto alamadım :( birazdan geliyor devamı

dogankeles' Alıntı:
heytem abi makina kompakt kart ufak bir parti de arkadaşın laptopda kaldı bugün yarın ele geçer ama onlar full tuğsan abinin videolar resimler
cumartesi sabahtan daha var ama çok aynı aynı olmasın dedim şimdi upload ediyorum biraz daha, 1 2 tane de hilux videosu var eklicem onları da tez zamanda ;)
senin fj erken kaçtı toplu foto alamadım :( birazdan geliyor devamı

selamlar

doğan kardeş videolar için küçülten bir program varmı bildiğin.

heytem abi senin şansızlığın ii bir araban olması kimse yanına gelemiyor yada senden önce kimse geçemiyorki senin fotoyu çeksin :smiley:

foto istiyorsan batma numarası yapman lazım , her yerden hopbidi hopbidi geçersen arabanın sadece arkadan çekilmiş fotolarını görürsün :smiley:

burak abi süperdi ;D ;D
ben fj yi asfaltta gördüm tabiki anca bütün fotolar asfalttan ama etaba gelseydim de muhtemelen arkadan ya da dururken çekerdim ahh pazar günü batmalar çıkmalar olmuş olamadım oralarda off :(
burak abi avatar için teşekkürler sevindirik oldum :D

dogankeles' Alıntı:
burak abi süperdi ;D ;D
ben fj yi asfaltta gördüm tabiki anca bütün fotolar asfalttan ama etaba gelseydim de muhtemelen arkadan ya da dururken çekerdim ahh pazar günü batmalar çıkmalar olmuş olamadım oralarda off :(
burak abi avatar için teşekkürler sevindirik oldum :D

ben teşekkür ederim eline sağlık harika olmuş sen olmasan fotosuz kalıcaz. :smiley:

eksperoto' Alıntı:
bundan sonra etapta kaldı kırıldı derdi yok tecrübeyle sabit yeterki bagajda yedekleri taşıyalım

abi büyüksün bana hayal bile edemiyiceğim bir şey öğrettin , bundan sonra her hangi bir etapta senin önündeki araba olmaya çalışıcam kırılsada bozulsada önemli değil 1 saat içinde hallolur güvencesi var . ;D ;D

vah vah yazık bitti dediğim noktada benden önce sahilde teknede olmana çok şaşırmıştım.
abi sizlerle öğreniceğim daha çooooooook şey var çoooooooooooooooooooooook ..............

O tarihlerde benim bir atiş işim varda size eşlik edemem ondan diyorum. Tamamen kendi çikarimi dusundum yani bencil ben.
Ama içimden bir ses toyota giller beni yanliz birakmaz diyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR