Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 674,021
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

cihanülker' Alıntı:
sedat ben hallederim discoyu , sen gelene kadar gönder bana ne yapacaksan yaptırırım ben istersen kardeş ? ,

Cihan teşekkür ederim, özelden yazıyorum sana

Etiketler

cihancim agzindan bal damliyor kardesim, benim 2001in vergisi icin dusunce lmisti beni umarim dusururler... bu arada vx100 lerin yakıt tuketimi icin ben hemen referans verebilirim, hatta cihan ve ibrahim kuscu dostum da soyle lpg ile hayli ekonomik. 30 ile 35 kurus arası ee bu da normal ama LC kullanıyoruz ddegil mi ya?

ekonomik bencede o ağırlığa ve araca göre v8 makinaya göre ekonomik ama vergi can acıtıyor bazen ,

o yuzden biraz daha rahat ahkam kesebiliyorum cihancim bu arada cumartesi musait misin? bir is icin ankaraya gelecegim kısa bir ziyaret ama gelmisken cumartesi seni de bir goreyim yuzyuze tanisalim isterim eger zamanın uygun olursa...

cok uzun kalamam en fazla bir kac saat belki bir ogle yemegi yeriz birlikte sonra hemen donmem gerekecek... ama seni gormeden gitmeyeyim dedim...

yanlız bence sizin veriler standart halleri için..şnorkel,yükseltme,portbagaj,mt,at lastik bir 20-40 kuruş daha koyar üstüne.....

pandipieri' Alıntı:
o yuzden biraz daha rahat ahkam kesebiliyorum cihancim bu arada cumartesi musait misin? bir is icin ankaraya gelecegim kısa bir ziyaret ama gelmisken cumartesi seni de bir goreyim yuzyuze tanisalim isterim eger zamanın uygun olursa...

numaramı biliyorsun ,bekliyorum

çaglar keisnlikle haklisin bunlar standart haldeki tuketimler.. port bagaj cok mu etkiliyor ki? cihancim cok tesekkur ederim numaran var arayacagim cumartesi...

pandipieri' Alıntı:
çaglar keisnlikle haklisin bunlar standart haldeki tuketimler.. port bagaj cok mu etkiliyor ki? cihancim cok tesekkur ederim numaran var arayacagim cumartesi...

bu yazdıklarım içinde yakıtı en fazla artıran portbagaj..aracı tuttuğunu bile hissedebilirsiniz.

pandipieri' Alıntı:

port bagaj etkiler ,ben şu anda tempolu kullanırsam 20-25 litre lpg tüketiyorum ama tempolu 120-150 arası

Ok abi,gereği yapılacaktır İnşallah ;D

Abi senin jantlar 10x15... bu durumda 44" biraz büyük gelir.
Bu jant için 42" lastik ebadı 15/42-15 LT ;D Fenaaa çok fenaaaaaa ;D

CDM-SUBARU' Alıntı:
Ok abi,gereği yapılacaktır İnşallah ;D

Abi senin jantlar 10x15... bu durumda 44" biraz büyük gelir.
Bu jant için 42" lastik ebadı 15/42-15 LT ;D Fenaaa çok fenaaaaaa ;D

canım benim sen nasıl uygun görürsen artık.. aracı düşünme erkancan ;D

ver uygun cantı lastiği biz üstüne birşey uydurucaz kendimizce izninle ;D

cihanülker' Alıntı:
port bagaj etkiler ,ben şu anda tempolu kullanırsam 20-25 litre lpg tüketiyorum ama tempolu 120-150 arası

Radar var cihancan aman dikkat ;D