Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 674,027
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

burakçım bizim formdan ,seval hanım vardı ,kendisi ile irtibata geçsen ,sosyal sorumluluk projelerinde çok başarılı kendisi ,tavsiye ederim ,fikir alışverişinde bulunulabilir , çokta iyi olur

Etiketler

Zaten herkesin yardımına ihtiyaç var, hemen Seval Hanıma yazıyı göndereyim. Teşekkürler.

Arkadaşlar tebrik ederim, çok güzel düşünmüşsünüz

abicim gönülden destekliyorum hertürlü desteğe ve katılıma hazırım sadece üzerimize düşeni söyleyin yeter

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
faruk abi, önümüzdeki aylarda 38 lastikli bi hılux yapıyım diyorum

gel heytem abi bizim sınıfa gel kamp olayında istediğin kadar malzeme yükle rahat rahat git

burak kardeşim öğretmenler gününde böyle bir konuya değinmen çok güzel oldu ve çuk diye oturdu kardeşim..çok etkilendim
nisan ayı malum turızm sezonu başlıyo.. çok yoğun olduğumuz bir ay.. ama mazeret değil tabi..kendi adıma her türlü bu bayrağı taşıma gönüllüsü arkadaşımın yanında olurum..
kanımca antalya takımındanda her türlü destek olur ..
seni tekrar kutluyorum
sevgiyle kal kardeşim..

Burakcım,fikrin çok güzel.Bursa dan her türlü desteği vermeye hazırım.Böyle bişeyi gerçekleştirebilirsek,yadım etrmeye hazır birsürü insana da örnek olur,onların önünü açamış oluruz. Peşimizden çığ gibi büyüyebilir de.

Arkadaşlar harikasınız, hepinize teşekkürler. Biliyorsunuz bu tür organizasyonların gerçekleşmesi katılımcılarla mümkündür. Valla sizinle gerçekleşmeyecek şey yok. Bunun sonu fena söyliyeyim. Bu işide hayırlısıyla halledersek Türkiye sınırlarını aşmaya gelir sıra. ;D
Peki şimdi yeni bir konu başlığımı açmak gerekir malum acemiyim.
Bu konuyu ciddi bir şekilde organize edebilmek için aktif bir ekibe ihtiyaç var. Hatta duruma göre bu ekip haftada bir veya 15 günde bir araya gelip çalışması gerekecektir.
Zaman ayırabilecek aktif ekip için haydi buyrun isimleri alalım. Bu arada herkes yardımcı olacak kaçış yok ama çekirdek ekip organizasyon için önemli. Benim fikrim 3 ila 5 kiişi uygun olacak. Malum toplantılarda fire olabilir, karar mekanizması aksamasın.

1- Burak Akkan
2-

Sevgili Burak konuyu ve listeyi burada açarsan yaptığımız muhabbetlerden dolayı arada kaynar gider.Sen bence yeni bir konu başlığı aç ve bu başlık sosyal sorumluluk projeleri kısmında olsun vede listeyi orada oluştur derim.Nacizane tavsiye ;D ;D ;D

Tuğsan haklısın teşekkürler, konuyu açıp linki burada bildireyim.