Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,563
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 361,940
Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

Yavru aslanlardan güzel 2 kare daha..

[attachment=1]

[attachment=2]

Etiketler

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

Sedat yine bitirdin beni

Arkadaşlar aşağıdaki fotoları dün taze çektim Antalya Toyota plaza nın önünde duruyordu araç ... Önce heyecan yaptım satılıkmı ? diye ama plakayı görünce heycanım ilgiye döndü... Adam kalkmış Avusturalyalardan gelmiş beeaaaa.....

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

Bu aracin fotograflarini Ahmet ustada gonderip bizi sasirtmisti, 40 serisi Amerika ve Avustralyada, bircok kisi tarafindan halen gunluk arac olarak kullaniliyor.

hsbasar' Alıntı:
Bu aracin fotograflarini Ahmet ustada gonderip bizi sasirtmisti, 40 serisi Amerika ve Avustralyada, bircok kisi tarafindan halen gunluk arac olarak kullaniliyor.

Sedat fotoları ne zaman gönder di Ahmet usta bilemiyorum. Ama banada enteresan geldiği için göndereyim düşünmüştüm demekki aynı düşüncelerdeyiz..
Orta kısımda neden böyle bir boşluk var çözmüş değilim ,,düşüncesi olan varmı ?????
selamlar.

Yaklasik 1 ay kadar once gondermisti, biz o zaman aracin gelip gecici oldugunu dusunmustuk, halen durduguna gore Toyota reklam icin koymus galiba.
Uzerindeki yazilardan aracin bir arastirma enstitusune ait oldugu anlasiliyor, orta bolum hakkinda fikrim yok.

Fotolara devam

[attachment=1]

[attachment=2]

hsbasar' Alıntı:
;D ;D ;D Sayisal loto, super loto ikisinide oynadim, satmayacagiz ikimizde ;D ;D ;D
Bu sevda bitmez ;D ;D ;D

İnşallah şans oyunları istediğiniz gibi sonuçlanır. Biz de bu değerli araçları "Maymuna Çevrilmiş Durumda" görmeyiz. Selamlar.

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

Mustafad' Alıntı:
İnşallah şans oyunları istediğiniz gibi sonuçlanır. Biz de bu değerli araçları "Maymuna Çevrilmiş Durumda" görmeyiz. Selamlar.

Insallah

mdr yine canavarları sıralamış.gercekten de iyi duruyorlar.

triptik plaka yasası değişiyomuş.kalma süresi 6 aydan 2 yıla çıkacakmış.belki almancı dediğimiz gurbetçilerimiz uygun fiyatlarla memlekete sokarlar az biraz ketenpereyle biraz üst model toyota lar gömeye başlarız memlekette
geçen gün kemerburgazda gördüğüm bu 3 kapı prado gibi şeyler belki.alman plakalıydı