Tomtom Go 750 İçin Lübnan Haritası Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,171

Etiketler

Ynt: Tomtom Go 750 İçin Lübnan Haritası Arıyorum

Nihayet haritalari bulabildim.
Simdi sorun bunlari nasil cihaza yukleyecegim.
Yahu yok mu icin Tomtom' un derdinden anlayan ?

bence o cihazdan kurtulun bana kafayı yedirtti en sonun da kaldırdım koydum kenara piranha leon ve patfinderkullnaıyorum cihazlarıda unlook ettim kafam rahat istediğim herşeyi rahatlıkla yükleyip kaldır vb.

:smiley:
Mesajdan anladığım kadarıyla siz de bu cihaza harita yükleyememişsiniz.
Ama ben çok takıntı yaptım bunu.
Başaracağım.

evet tomtom xl var ama şuan rafta o hakkını kaybetti beni çok yordu :eek:

Biildiğim kadarı ile Tomtom'da Suriye, Lübnan ve Ürdün haritaları yok. Hatta ben o bölgelere giderken mecburen bir de Garmin Nuvi almıştım içerisinde Dünya haritası olan. Sadece şehirler arasındaki ana yollar vardı. En azından nerede olduğumu bildirdiği için faydalı olmuştu. Şehir içlerinde hiç kullanamamıştım.
Yine de tomtom harita çıkarmışsa yapılacak işlem şu şekilde:
1.yol :Tomtomu pcye bağlayarak direk o haritayı tomtomun içine atmanız.
2.yol: Harita kod gerektiriyorsa o kodu haritaya yükleyip yine pc yardımı ile tomtomun içine atmanız.

bartek' Alıntı:
Biildiğim kadarı ile Tomtom'da Suriye, Lübnan ve Ürdün haritaları yok. Hatta ben o bölgelere giderken mecburen bir de Garmin Nuvi almıştım içerisinde Dünya haritası olan. Sadece şehirler arasındaki ana yollar vardı. En azından nerede olduğumu bildirdiği için faydalı olmuştu. Şehir içlerinde hiç kullanamamıştım.
Yine de tomtom harita çıkarmışsa yapılacak işlem şu şekilde:
1.yol :Tomtomu pcye bağlayarak direk o haritayı tomtomun içine atmanız.
2.yol: Harita kod gerektiriyorsa o kodu haritaya yükleyip yine pc yardımı ile tomtomun içine atmanız.

Çok teşekkür ederim ilginize.
Haritaların içinden ne yazık ki benim istediğim ülkeler çıkmadı :(
İçeriğinde;
bhr bahrein
kw koeweit
sau sudi arabistan
omn oman
qat qatar
are verenigde arabische emiraten haritaları var sadece.
Haritaların link' i:
https://**.com/files/459599498/Middle_East_850_2782.rar

Ben de Google maps' ten gitmek istediğim yerlerin haritalarını print aldım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.