The North Face

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alpinist_25 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,946

Etiketler
Ynt: The North Face

Türkiye de Nort Face Satan Belli Başlı Bİr Dükkan yok bildiğiim Kadarıyla,ama Sokak Aralarında Şans İmitasyon Nort Face Bol Bol Var Özellikle Bursa Sokak Arası Pazarları, Sana tavsıyem Yurt Dışına Çıkan Arkadaşlarına Sparış Verebilirsin. Mesela Bulgaristan Süper Bu Konuda vede Bayağı Uçuz En Son 35 lt Sırt Çantasını 30 ytl ye getirtmiştik Bir Arkadaşa Ama Oradaki Sorunda Aynı Üründen 1 den Fazla Sokamıyorsun

erthem' Alıntı:
...Mesela Bulgaristan Süper Bu Konuda vede Bayağı Uçuz En Son 35 lt Sırt Çantasını 30 ytl ye getirtmiştik Bir Arkadaşa Ama Oradaki Sorunda Aynı Üründen 1 den Fazla Sokamıyorsun
peki onun gerçek olacağına emin olabilirmiyiz?

;D Valla Erdem Abi Güzel Soru.Valla Sahte Olsa Bile 30 ytl'ye Cüzba Bile Alamadığımız Şu Günlerde 35 litre Nort Face Canta İsterse Sahte olsun ;D

Şaka Bir Yana Bulgaristanında Avrupa Birliğine Dahil Olmasıyla Boyle Ürünleri Kolayca Bulabiliyoruz Ki Sadec Nort Face Olarak Değil Tüm Doğa Sporları Malzemesi Uygun Fiyata Diğe Biliyorum (TabiiBende Gezip Gören Arkadaşların Yalançısıyım )

erthem' Alıntı:
Türkiye de Nort Face Satan Belli Başlı Bİr Dükkan yok bildiğiim Kadarıyla,ama Sokak Aralarında Şans İmitasyon Nort Face Bol Bol Var Özellikle Bursa Sokak Arası Pazarları, Sana tavsıyem Yurt Dışına Çıkan Arkadaşlarına Sparış Verebilirsin. Mesela Bulgaristan Süper Bu Konuda vede Bayağı Uçuz En Son 35 lt Sırt Çantasını 30 ytl ye getirtmiştik Bir Arkadaşa Ama Oradaki Sorunda Aynı Üründen 1 den Fazla Sokamıyorsun
Semt olarak nerede biliyormusun yada tam adresini belirtirsen sevinirim... abim bursada sipariş verecem :smiley:

Dediğim gibi imitasyon. aramayla hiç uğraşma çunku bizim basıt t-shırt ve polarlara north face logosu dikilmiş sağda solda satılıyor ki bu sadece north face için değil birçiok markanın aynı bu şekilde imitasyonu varr. aramana bile değmez

www.thenorthfaceguru.com adresinde sahte ve gercek northface ürünleri ayırt etmek için gertekli ipuçlarını gösteriyor. Ayrıca Türkiyedeki her northface ürünüde sahte diye tanıtmak yanlış arkadaslar. Genelde Türkiyedekiler yurtdısından gelmiş gercek ürünler. ama magazalardan alırken dikkatli olmalısınız genelde onlar tercih ediyor bu yüntemi.
Sahsen benim kullandıgın ve sattıgım bütün northface ürünler gercek hepsini kendim bizzat kullanıp emekli ediyorum. Avrupaya gidip geldikce aldıgım ürünler hepsi.

Kaan ben haklısınız bende ürünleri seçerken yurt dışını ve oradan gelen eş dosttan alıyorum ama ülkemizde maalesef ticaret öyle bir boyutta ki gerçek olsa bile alınmıyor güven olmadığı için

Arkadaşlar bana gelen bir maili konuyla ilişkilendiriyorum

Artık The North Face ürünleri Türkiye'de ürünlerini temin edebileceğiniz yerler:

COSI BEACH&OUTDOOR CUMHURIYET CAD.NO 57 FETHIYE MUGLA 0252 612 00 16

EVEREST OUTDOOR NECATİBEY CAD. NO 5 /C KARAKÖY-İSTANBUL 0212 292 38 80-81

DAĞEVİ DOĞA SPORLARI MAHMUT ESAT BOZKURT CAD.NO 32 -B ALSANCAK IZMIR 0232 465 00 16

MEYDAN AV KARAKOY MEYDANI AKSU IŞ HANI KAT 1 KARAKOY ISTANBUL 0212 292 50 16

SPORTYS CADDE BAGDAT CAD.ANA APT.452 -1 SUADIYE ISTANBUL 0216 416 90 03

SPX NISPETIYE CAD. AKMERKEZ ALIŞVERIŞ MERKEZI NO: 402/403 ETİLER/İSTANBUL 0212 282 09 29

SPX FATIH CAD. NAUTILUS ALIŞVERIŞ MERKEZI NO: 79/80 KADIKÖY/İSTANBUL 0216 339 71 99

SPX PINAR MAH. İSTINYE BAYIRI CAD. İSTINYE PARK ALIŞVERIŞ MERKEZI R234 BAĞIMSIZ SARIYER/İSTANBUL 0212 345 52 98

KAR SPOR TURAN GÜNEŞ BULVARI NO:47/E ÇANKAYA- ANKARA 0312 438 81 01

umarım aradığınızı bulursunuz.

the north face ürünleri www.hakelkamp.com da var. Magazanın yeride karaköy vapur iskelesi arka sokağında

Arkadaşlar Çankaya'daki Kar Spor'a giden veya yerini tam bilen varsa anlatabilir mi ? Krokiyle gösterirseniz çok iyi olur, yarın gidip bulmaya çalışacağım orayı.

besıktas four seasons otelın karsısında bır magaza var. sadece north face urunlerı satıyor.butun urunlerı orda bulabılırsınız.ben cok memnun kaldım gercekten.0212 236 32 08 telefonu.yanlıs hatırlamıyosam aydın bey yardımcı olmustu.

KAR SPOR MALZEMELERİ TURİZM LTD. ŞTİ.
TURAN GÜNEŞ BULVARI NO :47-E ÇANKAYA
ANKARA

Yıldız olarak geçen bölgede oluyor, biraz geç oldu ama okuyan tüm arkadaşlara ayrıntı olması için veriyorum adresi..

cagdas90' Alıntı:
Arkadaşlar Çankaya'daki Kar Spor'a giden veya yerini tam bilen varsa anlatabilir mi ? Krokiyle gösterirseniz çok iyi olur, yarın gidip bulmaya çalışacağım orayı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR