Tanışma, kaynşma ve kamp yeri önerisi ::)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Bugay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,367

Bugay

Yeni Üye
Tüm gezginlere selamlar, ismim bugay. Forumunuza kayıt olup aktivasyon mesajını almakta bir hayli zorlansam da sonunda başardım Biraz kendimden bahsedeyim, 18 yaşındayım bu sene inşallah istanbul'da üniversiteye başlıyorum, şuan konya'da ikamet etmekteyim.
Önümüzdeki hafta içinde 6 - 7 arkadaş ile birlikte kamp yapmayı düşünüyoruz, ama neresi iyidir neresi öğrenci adama uygundur pek fikrimiz yok. Bir kaç güzel mekan kaş civarında bulduk ama çok uzak, antalya ile alanya arasında bungalow evleri de olan(bazı arkadaşlar börtüydü böcekti diyor ) öğrenci işi motosikletimi güvenle bırakıp gezmeye çıkabileceğim ve kumsalı da iyi olan çadır kampları nerelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim, ilk tercihler konya'ya yakın olması adına manavgat - side civarı

bu arada belirteyim kamp yeri önerisi istediğim için konuyu buraya açtım, tanışma bölümüne de ayrıca kendimi tanıtmak istemedim burdan halledeyim dedim hepsini : umarım mod.lar hoş görür

Etiketler
Ynt: Tanışma, kaynşma ve kamp yeri önerisi :

Bugay kardeş ne çok öneride bulunmuşlar arkadaşlar sana nereye gideceğini şaşırmışsındır neyse dostum boşver kafana uygun bi arkadaş daha varsa motorsiklet yolu bilir yeterki emniyetli kullan kampçılıkta böcek sinek olmadan olmaz onlarda bu işin müdavimi bu arada herhalde bu etkinliği gerçekleştirmişsindir bile motorsiklet= özgürlük iyi gezmeler

Ynt: Tanışma, kaynşma ve kamp yeri önerisi :

Antalya adrasan derim ben ama gersisni bilmem)