Suzuki Samurai Modifikasyonları ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan reis28 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,316

reis28

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.
Yer
istanbul
arkadaşlar ben aracımı sattım ve şu anda arayış içindeyim fakat bana samurai arazi bagisi ve trelır aracı yapmak için cok mantıklı geliyor gerek hafifligi ve kücük hacmi nedeniyle bu konuda daha önce bu araclarla ugraşmış yada hala ugraşan arkadaşlar varsa yardım ve önerilerini bekliyorum düşündügüm samurayi modelleri genelde 90 altı samurayiler sizler ne dersiniz

Etiketler
Ynt: Suzuki Samurai Modifikasyonları ?..

ben de aracımı almadan önce aynı düşüncedeydim, sonra işin gerçeği ustalarla vs uğraşmak istemedim (adamlar hub ın ne olduğunu bilmiyo bi de bunun otomatiğinin nasıl çalıştığını açıklıyorsunuz) ben de yabancı siteleri araştırmıştım adamlar sanat eserleri yaratmış. aydın-muğla da vs. gibi turistik yerlerde 93 civarı rent ten çıkma 4-5 e alabilirsiniz sahibinden de vardı 1-2 tane, 5 lirada para harcasanız (lift-süpansiyon-lastik-jant) dehşet bi araba olur bence.

yokmu bu sitede arkadaşlar samuray la ugraşan yada kullanan

selamlar bende 1984 mod. samurai var.soracağınız bir soru olursa yardımcı olurum .aracımı alalı yaklaşık bir yıl olacak.

sj410' Alıntı:
selamlar bende 1984 mod. samurai var.soracağınız bir soru olursa yardımcı olurum .aracımı alalı yaklaşık bir yıl olacak.

tşkler ben samurayı farklı modifikasyonlar için aldım aracı avrupadaki emsalleri gibi modifiye etmeyi düşünüyorum tabiki bu modifiye işlemlerini kendim yapacagım etapta dingilleri makas içinden cıkartım makas altına alıcam ve araca citti yükseklik ve akserasyon kazandıracagım akabinde dış ofsetli cantlar ve 33 lastikler takılacak araca bunları cevirmesi içinde ayna mahrutilerlede oynamayı düşünüyorum benim sormak istediklerim bu taraz modifiye yapan arkadaş varmı samuraide bazı teknik bilgler almak istiyorum

samurayinin en uygun yedek parca aksesuar ve cıkma parcalarını nereden temin ede bilirim bu konu da bana yardımcı olabilirseniz sevinirim

Valla benim suzuki

Ön arka helezon
Ön arka dana44
Ön arka %100 kilit
Motor Ford V6
Şanzuman Ford 5 Vites
Arazi Dana 20
Traktör lastik
Ön arka diskfren
Fullfloating
Rolcage ve yarış tertibatı ...
Kapalı tip ateşleme
Şnorkel

:smiley:

Şimdi longarm a geçicez arka diffransiyeli aracın dahada arkasına alıp düz duvara çıkıcaz :smiley:

navaraextreme' Alıntı:
Valla benim suzuki

Ön arka helezon
Ön arka dana44
Ön arka %100 kilit
Motor Ford V6
Şanzuman Ford 5 Vites
Arazi Dana 20
Traktör lastik
Ön arka diskfren
Fullfloating
Rolcage ve yarış tertibatı ...
Kapalı tip ateşleme
Şnorkel

:smiley:

Şimdi longarm a geçicez arka diffransiyeli aracın dahada arkasına alıp düz duvara çıkıcaz :smiley:

önder hocam haklı senin arac suzukıligi bırakmış ama cok güzel birleştirmişsin bende dehşet bir samurai hazırlıycam mini dev olacak suzuki dıştan full rol cage gecirecem etrafına cıkamadıgı yerde yuvarlanır iki kişi düzeltir yoluna devam eder aslında yurt dışında modifiye edilen cok sayıda samurayı var nedense bizde bu araca sadece akdenizde turistlere kiraya veri yorlar hele ben bitane yapayımda milelt görsün bakalım

bugün en ufak bir işe yaramaz atv lere 5 veya 6 binlira para istiyorlar kıyaslarsan suzukı bu işler için en iyi arac tam trelır aracı

reis28' Alıntı:
tşkler ben samurayı farklı modifikasyonlar için aldım aracı avrupadaki emsalleri gibi modifiye etmeyi düşünüyorum tabiki bu modifiye işlemlerini kendim yapacagım etapta dingilleri makas içinden cıkartım makas altına alıcam ve araca citti yükseklik ve akserasyon kazandıracagım akabinde dış ofsetli cantlar ve 33 lastikler takılacak araca bunları cevirmesi içinde ayna mahrutilerlede oynamayı düşünüyorum benim sormak istediklerim bu taraz modifiye yapan arkadaş varmı samuraide bazı teknik bilgler almak istiyorum
Bildiğim kadarı ile trakoff'da böyle bir samurai var. M. Becce tarafından yapılmış . Sahibinden'de satılık vitara ile ilgili ilanında arkada görünce mesaj attım sahibine, maalesef satmıyor. 33'' lastik+SOA+offset jant+ayna mahruti.
http://www.trakoff.org/usr/galeri.aspx?EtkinlikRef=42

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR