Suburban Aldım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yavuz-çelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 324
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,406
Ynt: Suburban Aldım

bütün soruların cevapları verilmiş.
flaş olayını pek düşünmüyorum şimdilik.bi bakayım nasıl olacak.
hayatta kesmem çamurluğun ucunu gerekirse küpeden biraz daha yükseltecem yada revolver shackle denen zımbırtıdan yapacam torna kaynak vs .lastikle beraber 20 cm den fazla yükselecek galiba.

Etiketler

yavuz-çelikel' Alıntı:
hayatta kesmem çamurluğun ucunu gerekirse küpeden biraz daha yükseltecem yada revolver shackle denen zımbırtıdan yapacam torna kaynak vs .lastikle beraber 20 cm den fazla yükselecek galiba.

Sen kesme bana getir ben keserim ;D ;D ;D

discovery-V8' Alıntı:
Çamurlukların normalde iç çıkıntılarıolmaz Amerikalı işi sağlama almış çamurluğun dışı kadar içndede çıkıntı var 10 cm gibi düz bir plaka var ona sürtüyor, benim olsa 15 dakika sonra lastikler arabanın üstündeydi ama Yavuz kıyamadı ;D ;D ;D

aman abicim sen sakın kesme-biçme işine girme işlem bitince 35" ler küçücük kalır ;D ;D ;D sonra 38" takarsın ;D ;D ;D

yavuz-çelikel' Alıntı:

yavuz flanş olayını atlama ,arabanın iz açıklığını 3-5 cm açman seni yanal açılarda çok rahatlatır, aklında olsun 20 cm yükselen bir araçta ,kaçınılmaz son ya flanştır yada daha geniş tabanlı lastik bence

discovery-V8' Alıntı:
Sen kesme bana getir ben keserim ;D ;D ;D

;D Yavuz sen yanlış meslek seçmişsin baba ;D

Sana vercekler makinayı,alıcan eline çekiç,örs,spiral ne varsa... ana avrat giricen makinaya ;D

Sonrada 44" lik lastikler ;D

olur gibime geldi.
u boltlar yarın gelecek takıp bakacam çatlıyorum zati meraktan.
bu arada direksiyon deve boynunu uzatıyorum yukarı doğru boya falan oyalandık bu gün.

altug onaran' Alıntı:
aman abicim sen sakın kesme-biçme işine girme işlem bitince 35" ler küçücük kalır ;D ;D ;D sonra 38" takarsın ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D

Benim elimin ayarı yok, discoya 35 takalım derken boşluklar 38 e göre açılıverdi ;D ;D ;D

valla 35 yetsin bence. zaten kimsenin izine basmıyo alet. kendi izini yapıyo. genişlik dönüş çapını gebertir iyice

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR