Sonunda Defender.... Artık benim de var :D

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tahadbx Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,480

tahadbx

Wild As It Can Be
Yer
Samsun
Artık benim de bir Defender'ım var. 2.5 benzinli-tüplü :D
[imgzoom]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/383200_10150497415152417_543027416_8821545_287957768_n.jpg[/imgzoom]

Etiketler

Ynt: Sonunda Defender.... Artık benim de var :D

hayırlı ugurlu olsun. kac model kaca geldı bi kac foto daha deneyımleriniz görüşleriniz neler.

Teşekkür ederim tekrar. Arkadaşlar 2,5 benzinli-tüplü. Çok şükür hararet, çalışmama, gibi bir sorunla karşılaşmadım. Arka difransiyel yağ kapağı sanırım sorun var. Biraz yağ akıtmış oradan. En yakın zamanda baktıracağım. Yakıt olarak 0,5-0,6 tl/km yakıyor diye tahmini kaba bir hesap yaptım. Ama son gaz basarak şehir dışı yolda. Gaz ayarı yaptırmamı tavsiye etti satan arkadaş. Yağmur altında sürülmüş tarlada falan kilite falan gerek kalmadan gidiyor canavar. İç döşemesi biraz eski. İlk olarak onunla ilgilenmek lazım. Bir de sinyal çalışmıyor neden olabilir acaba? Sigortadan değil baktık. Elektrikçiyi de ziyaret etmek lazım. İşi çok :smiley:

1993 model. Modeli yazmayı unutmuşum :smiley: 110 km/h basıyo hafif rampa aşağı ama çok kafa ütülüyor o hızla. 60-70 çok güzel gidiyor. Süper bir şey icat makina :smiley:

tahadbx' Alıntı:
Arka difransiyel yağ kapağı sanırım sorun var. Biraz yağ akıtmış oradan. En yakın zamanda baktıracağım.

Digerleri tamam ama Defender icin bu bir sorun degil, normal bir durum. Birakin oyle kalsin, damlatmiyorsa bitmis demektir, yag eklersiniz :smiley:

Arka difransiyel yağ kapağı sanırım sorun var. Biraz yağ akıtmış oradan.
tahadbx' Alıntı:
Hayırlı olsun kaza bela gelmeden kullanırsın inşallah.

Birde unutmadan ""Altında yağ olmayan ingilizin içinde de yağ yoktur""
altında yağ varsa telaş etme.

geçmiş olsun :smiley:)) biraz sanayıyı ziyaret edın bıraz parca alın hıcbıseyınız kalmaz :smiley:)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR