Şişme yatak hakkında?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sinanaksu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,428

sinanaksu

Yeni Üye
Yer
Portakalda vitamin.
Merhaba arkadaşlar.

Ben şişme yataklar hakkındaki yorumlarınızı rica edeceğim.

İnternetten yaptığım araştırmalarda bu yataklarda farklı türlerde olduğunu gördüm.

Entegre pilli pompalı, entegre 220 W çıkışlı elektrik pompalı, ve entegre manuel ayak pompalı modellerini buldum. Bu yataklar hakkında tecrübeli arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirlermi?

Veya bunlara muadil olarak tavsiye edeceğiniz herhangi bir ürün varmıdır?

Etiketler
Ynt: Şişme yatak hakkında?

ben daha evel almısdım pompaylan sısırılenı hıc rahat deyıl soyleyeyım 5 cm sunger ondan daha rahat paranı bosuna verme baska formul demesı..

merhabalar size tavsiyem intex olacak üzerinde kadifemsi dokusu olan mavi ve gri renkliler bende hem tek kişilik hem çift kişilik hemde çift katlısı mevcut. gerçekten amacına hizmet ediyor.misafir geldiğinde kampta yada herhangi bir yerde herzaman kullanabilirsiniz hem 220 volt hem 12 volt pompası mevcut bende ayrıca 5 lt lik ayak pompasıda mevcut almanızı tavsiye ederim büyük kolaylık. ama evde kullanacaksanız bir blower edinin derim 15 saniyede rahatça şişirirsiniz.

artsanatyildiz' Alıntı:
merhabalar size tavsiyem intex olacak üzerinde kadifemsi dokusu olan mavi ve gri renkliler bende hem tek kişilik hem çift kişilik hemde çift katlısı mevcut. gerçekten amacına hizmet ediyor.misafir geldiğinde kampta yada herhangi bir yerde herzaman kullanabilirsiniz hem 220 volt hem 12 volt pompası mevcut bende ayrıca 5 lt lik ayak pompasıda mevcut almanızı tavsiye ederim büyük kolaylık. ama evde kullanacaksanız bir blower edinin derim 15 saniyede rahatça şişirirsiniz.

benım almıs oldugum yatak hem tek hem cıft kısılık yanı sızın anlatıgınızın ta kendısı ben rahat edemedım..

yakinda kampcilik bolumunde aldigim sisme yatagi paylasacagim ( intex marka mat gibi sirt cantasinda tasinabilecek bir yatak.. hatta mat desek dogru olur)
pompa ve yatagi cantanizda rahatlikla tasiyabilirsiniz.. yatagin agirligi 1 kg pompa da mini boyutlarda

fidodido' Alıntı:
yakinda kampcilik bolumunde aldigim sisme yatagi paylasacagim ( intex marka mat gibi sirt cantasinda tasinabilecek bir yatak.. hatta mat desek dogru olur)
pompa ve yatagi cantanizda rahatlikla tasiyabilirsiniz.. yatagin agirligi 1 kg pompa da mini boyutlarda

Merhabalar.

Ben bahsettiğim ürünü motosiklet gezilerinde kullanacağım.
Malum motosiklette pek fazla bagajımız olmuyor.
Dolayısıyla küçük olması işime gelir açıkçası.
Aldığınız ürünü paylaşırsanız inanın çok memnun olurum.
Saygılar.

slm kesinlikle ıntex marka olanları tavsiye ederim bende 3 adet çiftli 3 adet tekli var hepsi intex siddetle tavsiye ederim yıllardır sorun cıkarmadılar

yüksek irtifalarda yazın bile olsa üşürsünüz (tecrübe ettim)
ayrıca pratik olmadığından mat'a döndüm.

mat biraz konforsuz kalıyor sisme yatagın üstü kadife kaplı birde üzerine kalın bir polar battaniye atıp onun üzerine ayatarsanız hiç üsütmüyor defalarca denedim yaptıgım kampların en soguguda +4 dereceydi genede üşütmedi

aynen zaten paylaşacağim ürünün kalınlığı 6 cm ve konforu inanılmaz iyi .. hem markası da intex .. ben de zaten bundan 6 sene once intex cift kisilik sisme yatak aldim halen daha kullaniyorum bir kere bile patlamadi , yamulmadi .. cok saglam yapmişlar

ayriyeten ürünün yanında yama çıkıyor .. acil durumlarda onemli .. dağin başinda patlasa ugraşmazsiniz .. şişme matlar yama konusunda sıkıntılı .. yapacağınız yamayı kumaş yüzeye yapıştırmak ayri dert yamanın hava geçirmez ozellikli bulunmasi ayri dert .. hem maliyeti fazla hem de en ucuz 2.5 cm kalınlıgındaki matların fiyatina bahsedecegim mattan 2 tane alirsiniz ( yanina da mini pompa ve yama seti alinca 50 tl ye iş bitiyor ) :smiley:

pardon 50 tl den kastım ben 2 tane almıştım .. matin tanesi 19 tl , mini pompa ve tamir kiti de toplam 15 tl yapiyor

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR