sevgili land cılar sizden yardım bekliyorum lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan panzer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,911

panzer

Yeni Üye
selam ben bu siteyi buldugumdan beri land karsı ilgim cok artı ve an sonunda tiguan nımı satıp bir land 3.0 voul almayı karar verdim yanlıs yazdıysam özür dilerim kısıtlı bütcemi ve arcımı satarak bir arac buldum lacgım arac 2004 3.0 vole buldum ama bazı endiselerim var sizden ricam bir bilen olarak arac 99 binde servis bakımlı yarın ankara gidip bakacam sizce bu arac km cokmu ve irerde bana maslaf cıkarırmı sizce land mı jeep cerokimi

Etiketler
Ynt: sevgili land cılar sizden yardım bekliyorum lütfen

panzer abi merhaba selahattin ben
araç anladığım kadarıyla range rover vogue olsa gerek
önce aracın tam bilgilerini alalmı sonra bildiğimiz
kadarıyla yardımcı olalım

2004 LAND ROVER Range Rover 3.0 TD6 Vogue 99 bin km de arac daha görmedim yarın ankaraya gidecem orda bakacam dervise gösterecez o yüzden gidmeden on hazırlık yapmak istiyorum ve sizden yardım bekliyorum

kilometresi az iyi makina, araçta düzgünse alınır, fiatına birşey diyemem,

lakin öncelikle ne istediğinizi iyi düşünüp karar verin ki alacağınız araç

size hitap etsin
hayırlı olsun

doğan oto servisi

vogue iyi arabadır ama arabayı neden alıcağını iyi düşün. sadece off road için mi hem yol hem off road için mi sırf beyendiğinden mi?

bir de cherokee mi vogue mu demişsin ben vogue kullanmadım ama 2007 bir cherokee m var tavsiye etmiyorum (ikinci elde fiyat çok düşüyor birde arazide okadarda iyi bir araç değil)

arac yolda yani shirde kullanacam arziye herzamacıkmıyorum amaburazı zonguldak heryer dere tepe dag o yüzden burda bide kısın kar yagdımı yollar kapanıyo viraj da cok daha cok ailemle kullanacamtek derdim bana irerde maslaf cıkarırımı o butun para yı arac variyoz 140 de 150 maslaf cıkarırda yandım ban

simdi toprak ben senin söyledigin arac bilmiyom sen bana tam oalak yazar san ii olur bide ben öyle off rod filan yapmıyacam sehirde düz yolda kullanacm ya land yada jeep choke düsününüyon niye cünkü sevlemdekiler bunları tavsiye adiyo alacagım alac 75 80 alası bialac o yüzden iice incelemek istiyom ayrdım eden seniniz sevinilimm

merhaba panzer
Range rover bu işin efsane ismidir.Araba her yerde ve her ülkede kendisini kabul ettirmiş bir araçtır fakat çok dikkat çeken , servis ve parçası pahalı araçtır
öncelikle alacapın aracı bulunduğun yerde birşey olsa tamir ettirebilcekmisin ?
araziye fazla çıkmayacağım demişsiniz gerçekten iyi edersiniz çünkü bu aracı vurmak kırmak zorlamak çok pahalı işlerdir.şehir içi karda yağmurda çamurda güvenlik ve konforu son derece yüksektir ama karda yağmurda arabanın gücü ve isminden ziyade dikkat ve lastik te önemlidir iyi aracım var dememek gerekir takdir edersiniz
size tavsiyenm 2004 araçtan ziyade aynı markada 2006-6007 yıllara ait Discovery III 2,7 TD6 olabilir, daha yeni araç , yeni motor ,az yakıt modern görünüm ....tabi sadece benim fikrim
asıl söylemek istediğim arabayı aldıktan sonra yürütme maliyetini lütfen iyi analiz ediniz şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR