Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozancagman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 281
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 93,055

ozancagman

Kamp I
Yer
İstanbul
Web
www.dnsonlineshop.com
Satılık Kutusunda CB Telsiz ( Midland ALAN 78 Plus Multi Standard ) + Araç Anteni !!!

midland-78-1%5B1%5D.jpg
ml145_cb_antenna_kit.jpg

Elimde 6 adet hiç kullanılmamış (kutusunda) CB Telsiz ( MIDLAND ALAN 78 PLUS MULTI STANDARD ) ve telsize uygun araç anteni mevcuttur.

Anten mıknatıs tabanlı olduğundan, araç üzerinde herhangi bir delme veya benzeri işlem söz konusu değildir. Anten boyu 150 cm'dir. Antenle beraber, 2,5 mt. anten kablosu mevcuttur.

Telsiz'in kutusunda montaj için gerekli montaj tabanı, vidalar, kablolar, Türkçe kullanım kılavuzu, garanti belgesi vb. mevcuttur.

Sistemler tamamen kullanıma hazır vaziyetedir. Tek yapılması gereken elektrik ve anten bağlantısının yapılmasıdır.

Ürünler garantilidir ve artık CB telsizler için ruhsat gerekmediğinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Bu şekilde 1 setin komple fiyatı: 325,00 TL'dir.

İrtibat Tel: 0 533 684 09 81 (Ozan)

Telsizin özellikleri:

MIDLAND ALAN 78 PLUS MULTI STANDARD

Manufacturer: Midland
80 channels, 40 U.K. & 40 European
Frequency range: UK: 27.60125 MHz - 27.99125 MHz
EU: 26.965 MHz - 27.405 MHz
4W transmitter power output
Multi-function backlight display
Compact microphone with channel up/down buttons
AM/FM CB Radio
Operates on all European frequencies including Italian, German, Spanish, French, Polish, Russian, Swedish, CEPT Pan European and British frequencies
LCD Channel and information display
Precision series microphone with UP/DOWN buttons
Jack for external S-meter
6 PIN microphone connector
SCAN function
Dual watch function
Last channel recall
Digital Signal Meter
Channel 9 button
Meets EN 300 135-2 and EN 300 433-2 regulations
SUPPLIED WITH:
Radio, Mic Lead, Bolts, Bracket, Manual.

Etiketler
Ynt: Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

Hangi şehirdesiniz?

Ynt: Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

Şu an 6 adet telsiz verildi fakat 10 gün içersinde yenileri ve yeni modelleri gelecek.

Sipariş vermek isterseniz telefonda detayları görüşebiliriz. Telefonum 0 533 684 09 81

ozancagman' Alıntı:
Şu an 6 adet telsiz verildi fakat 10 gün içersinde yenileri ve yeni modelleri gelecek.

Sipariş vermek isterseniz telefonda detayları görüşebiliriz. Telefonum 0 533 684 09 81
yeni modeller geldiğinde fotoları ile haberdar olursak değeğlendiririz
teşekkürler

osmangültaşlar' Alıntı:
yeni modeller geldiğinde fotoları ile haberdar olursak değeğlendiririz
teşekkürler

Diğer modellerde geldi... ve tabii Midland ALAN 78 Plus Multistandard + ML 145 araç anteni için 325,00 TL fiyat geçerli ve stok var.

Midland ALAN 42 Multi Standart = 325,00 TL

17563261vt8.jpg

Midland ALAN 48 Excel Multi + ML 145 Araç anteni = 415,00 TL

17562954z0p.jpg

İrtibat için: 0 533 684 09 81

gezenbilir indirimi yokmu?zaten bu telsizler heryerde aynı fiyat.

peki alan 42 el telsizinin bize olur paket anten dahil fiyatı nedir? teşekkür ederim

XXSİLVERADOXX' Alıntı:
peki alan 42 el telsizinin bize olur paket anten dahil fiyatı nedir? teşekkür ederim

Midland Alan 42 Multi telsiz ve ML-145 araç anteni ile beraber 360,00 TL'e verebilirim. Ürünler faturalı ve 2 yıl garantilidir.

merhaba,

ben 1 alan 42 hand set ve 1 alan 78 + mobil anten set almak istiyorum.
bu ikilinin toplam fiyatı ne olur.
kredi kartına taksit imkanı var mı?

teşekkürler

mahirisa' Alıntı:
merhaba,

ben 1 alan 42 hand set ve 1 alan 78 + mobil anten set almak istiyorum.
bu ikilinin toplam fiyatı ne olur.
kredi kartına taksit imkanı var mı?

teşekkürler

Merhaba,

İstemiş olduğunuz ürünlerle ilgili kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz ve taksit şeçeneğimiz var. Taksitlerdirme alternatiflerine göre fiyat farkedecektir.

0 216 379 79 64 veya 0 533 684 09 81'den irtibat kurabilirsek size daha net bir yanıt ve fiyat verebilirim.

Ozan

Arkadaşlar izin verirseniz bu satıcı ile ilgili şahsi bir yorumda bulunmak istiyorum. Kendisinden az önce bir adet ML-145 anten satın aldım. Kendisi kurulumu gerçekleştirdi, SWR ayarını yaptı ve içine sinene kadar uğraştı durdu. Ayrıca dönüş yolunda çektiği sürece teste devam ettik. Kendisine teşekkür ederim.
Artık benimde bir antenim var ;D

mergen' Alıntı:
Arkadaşlar izin verirseniz bu satıcı ile ilgili şahsi bir yorumda bulunmak istiyorum. Kendisinden az önce bir adet ML-145 anten satın aldım. Kendisi kurulumu gerçekleştirdi, SWR ayarını yaptı ve içine sinene kadar uğraştı durdu. Ayrıca dönüş yolunda çektiği sürece teste devam ettik. Kendisine teşekkür ederim.
Artık benimde bir antenim var ;D
bende satıcı için bir yorumda bulunayım, istediğim ürünü iş yerime getirip araca bağlayıp ayarlarını yapıp bana teslim edip, faturamı yanımda kesip ürünü çalışır vaziyetde teslim aldım, teşekkürler ozan bey, bol kazançlar.

Arkadaşlar bende Ozan Beyden alışveriş yaptım, hiçbir problem olmadı. Kendisi her sorduğumla ilgili telefonla arayarak yardımcı oluyor ve hızlı bir şekilde teslimat yapıyor.
Kendisine teşekkür ediyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR