Satılık Fiberglass CJ-5 Kupası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jeepcj7 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,148

Jeepcj7

BUILD IT! RUN IT! BREAK IT! FIX IT! REPEAT!
Yer
ISTANBUL
SATILIK FIBERGLASS CJ-5 KUPASI - 2.200USD

Her renk dökülebilir, istenirse üzerine boya atılabilir. Çamurluklar, kaput, ön ızgara beraber dökülebilir. Ağırlık avantajı yoktur. Ancak pas, çürük derdiniz biter.
Montaj dahil değildir. Maslak teslim.

Etiketler

Ynt: Satılık Fiberglass CJ-5 Kupası

mudzilla lastiklere talibim orta durumdakilerin resmi gönderirsen tek rar görüşelim teşekkürler oktayjeep@hotmail.com.

Cj-6 için fiber ustasi ile konuşmamiz lazim, kaliplar Cj-5'e göre. Tabani uzatmak kolay olabilir ama yanlari çok düzgün uzatmak lazim....

tamam fiyat ve olur olmaz bilgisini verirseniz konuşalım tekrar

meraba orkun bey bişey soracam
cj5-cj7 arasındaki uzunluk nedir herkes bişey söylüyoda ben yaklaşık bir 17 cm diye düşünüyorum
doğrumudur

SELAM BEN Bİ FİYAT SORUCAKTIM;

BEN CJ-5 İÇİN ÖN KAPUT ÇAMURLUKLAR VE ÖN PANAELİN TAMPONA DOĞRU KALKAN FİBER MODELİNİ GÖRDÜM BUNDAN VARMI ELİNİZDE VE FİYATI NEDİR.. İYİ ÇALIŞMALAR...

Jeepcj7' Alıntı:
SATILIK FIBERGLASS CJ-5 KUPASI - 2.200USD

Her renk dökülebilir, istenirse üzerine boya atılabilir. Çamurluklar, kaput, ön ızgara beraber dökülebilir. Ağırlık avantajı yoktur. Ancak pas, çürük derdiniz biter.
Montaj dahil değildir. Maslak teslim.
1977 model CJ7 kupasını beyaz bakalit ve beyaz boya olarak en son peşin fiyatı ne olur aracı offroad kullanıyoruz ve 160 kg milli judocuyum kupa altımda kırılıp parçalanmaz değilmi?

tyf28' Alıntı:
1977 model CJ7 kupasını beyaz bakalit ve beyaz boya olarak en son peşin fiyatı ne olur aracı offroad kullanıyoruz ve 160 kg milli judocuyum kupa altımda kırılıp parçalanmaz değilmi?
ayrıca kupada cıkıntı dodikler ve hard top artı yan kapılarda varmı bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim

tyf28' Alıntı:
ayrıca kupada cıkıntı dodikler ve hard top artı yan kapılarda varmı bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim
konu biraz eski ama fiber kasa dayanıklıysa vede fiyatda güzelse mantıklı olduğunu düşünüyorum.

tyf28' Alıntı:
konu biraz eski ama fiber kasa dayanıklıysa vede fiyatda güzelse mantıklı olduğunu düşünüyorum.
bu konuda üretici arkadaş kadar fiber kasa kullanan jeepcilerede sormak istiyorum fiber kasa dayanıklımıdır ve mantıklı bir seçimmi?

tyf28' Alıntı:
bu konuda üretici arkadaş kadar fiber kasa kullanan jeepcilerede sormak istiyorum fiber kasa dayanıklımıdır ve mantıklı bir seçimmi?
muğla milasta aracım ve offroad kullandığım için sorunları çıkabiliyor bu bölgede CJ6yla uğşan profesyonel ve bilgili b ir usta varmı özellikle yürüyen aksam konusunda

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR