Satılık Çeşitli Outdoor Ürünler (Paracord/Çanta/Giysi/Camelbak vs.)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan janissary Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,002
J

janissary

Ziyaretçi
Merhaba,

Artık kullanmadığım ama evde yer kaplayan bazı eşyamı elden çıkartırsam iyi olur diye düşündüm. Tüketici canavarına dönüşüp gereksiz yere aldığım şeyler belki birilerinin işine yarar. Bütün ürünlerin ayrıntısını yazmaya çalışacağım. Kargo ücretini isteyenlere 5 TL karşılığı PTT Kargo ile gönderebilirim. İsteyenler içinse karşı ödemeli olarak seçecekleri herhangi bir kargo şirketini kullanabilirim.

ÜRÜN 1:
Öncelikle bir adet orjinal Camelbak su torbam var. 3 litre kapasiteye sahip. Hortumu yalıtım için güzel bir kumaşla kaplanmış. Ben torba zarar görmesin diye polar kumaştan bir muhafaza kabı dikmiştim, elde dikildiği için çok süper gözükmüyor fakat bunu da paketle göndereceğim. Siz arzu ederseniz bu kabı atabilirsiniz. Bu ürün hiç kullanılmadı. Fiyatı 55 TL.
[attachment=1]
[attachment=4]

ÜRÜN 2:
Nike marka su geçirmez eldiven. Bunları hiç kullanmadım. Medium ölçülerde. Fiyatı 10 TL.
[attachment=2]

ÜRÜN 3:
Decathlon marka bir şapka, üzerinde herhangi bir işaret, yazı ya da logo yok. Tamamen düz ve yeşil renkli. 59 cm ölçülerinde ama yanlış hatırlamıyorsam tek beden olarak satılıyordu. Bunu da hiç giymedim diye hatırlıyorum. Fiyatı 5 TL.
[attachment=3]

Camelbak

Eldiven

Apka

P1050265

Etiketler
Ynt: Satılık Çeşitli Outdoor Ürünler (Paracord/Çanta/Giysi/Camelbak vs.)

ÜRÜN 4:
Yine Decathlon marka pantolon. Bunu yalnızca bir kez giydim ve bana kısa geldiğini fark ettim. Paçalarında herhangi bir yıpranma, dizlerinde iz vb. bir arıza yok, beli lastikli. Avrupa 46, ABD 36 beden. Fiyatı 10 TL.
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

Pantolon 01

Pantolon 02

Pantolon 03

ÜRÜN 5:
Yine Decathlon marka 25 litrelik bir sırt çantası. Kendisini yaklaşık 9-10 kez kullandım. Fiyatı 40 TL.
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

Anta02 01

Anta02 02

Anta02 03

Anta02 04

Anta02 05

ÜRÜN 6:
Tekrar Decathlon'dan 50 litrelik bir çanta. Bunu 5-6 kez kullandım. Fiyatı 50 TL.
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

Anta01 01

Anta01 02

Anta01 03

Anta01 04

Anta01 05

Yukarıdaki çantanın resimlerine devam:
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

5-6 parça paracord, bir tane bivak torbası, bir tane de panço olacaktı kullanmadığım ama bulamadım. Haftaya onların da resmini çekip buraya koymaya çalışacağım. Bu yukarıdakilerle ilgili her türlü soruyu buradan sorabilirsiniz. Gördüğüm zaman cevaplamaya çalışacağım. Herkese iyi günler ...

Anta01 06

Anta01 07

Anta01 08

Anta01 09

İletişim bilgilerinizi yazar mısınız acaba?

Size eposta gönderdim, isterseniz buradan adresinizi silin, spam olmasın.

Sayın janissary mailiniz henüz gelmedi.

ÜRÜN 7:
50 feet siyah renkli hiç kullanılmamış paracord 550. MIL-SPEC üründür, sahte naylon iplerden değil. 250 kg gerginlik sınırı var. 20 TL.
[attachment=1]

Paracord

Evet paraşüt ipi olarak da biliniyor. Bıçak kabzalarına sarılan o iplerin aslı bu oluyor. Gerçi bizim buralarda paraşüt ipi yerine uçurtma ipini kullanıyoruz yokluktan :smiley:

Bu arada 50 TL tutarındaki yeşil çantayı yeni sahibine gönderdim. İlgilenenlere teşekkür ederim.

hocam, söküğü yırtığı yoksa 25 litrelik çantaya ve paraşüt ipine talibim, iletişim bilgilerinizi IBAN numaranız ile birlikte özel mesaj olarak rica edebilir miyim? hemen eft geçeyim..

Merhaba,

Size özel mesaj gönderdim. Bu arada elimde bir tane daha 50 feet paracord varmış. Yani iki tane paracord (2x20=40) yeni sahibini bekliyor.

Eldiven, şapka ve 25 litrelik çantanıza talibim. Satılmayanları varmı ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR