Satılık - 2004 Model G.Vitara AT 2.0

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ez501 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,183

ez501

yolun başı...
Yer
ayvalık
-145.000 km
- 2012 Nisan ayına kadar muayenesi vardır,
- atiker sıralı lpg sistemi (nisan 2010`da montajı yapıldı, garantisi devam ediyor),
- Lastikleri Cooper XST-A (nisan 2010 ayında takıldı),
- Skystar duble din dvd player, tv (anteni mevcut), radyo, usb girişli,
- Component kolonlar,
- 25 cm bass + anfi,
- Cenmax zenon farlar,
- Camlar orjinal film,
- Aracın sadece sol çamurluğunda boya var, değişeni yok.
- Periyodik bakımları temmuz ayında yapılmıştır.

tek sorun, direksiyon mafsalındaki boşluk nedeniyle stabilize yolda tıkırtı yapmasıdır. arıza bostancı sanayi grand oto tarafından teşhis edilmiştir, ses artarsa değiştirilir yoksa sorun teşkil etmeyeceği söylendiğinden değiştirmedim.

tabiki gezenbilir üyelerine artı indirim yapılacaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-vitara-g-vitara-2004-at-2-0-5k-lpg-31138077/detay

Ilan9

Etiketler
Ynt: Satılık - 2004 Model G.Vitara AT 2.0

rot cinsi köpeğim MAÇO büyüdü, artık bagaja sığmaz oldu
1992-1996 arası ZJ 5.2 almaya karar verdim.

TAKAS OLABİLİR

DSC02645

1997 5.2 ile taks düşünürmüsünüz.ilanım gezenbilirde var.

camouflage' Alıntı:
Hafızam beni yanıltmıyorsa bu aracı Ayvalık'da görmüştüm. Demekki gezenbilirdenmiş :smiley: stickeri olsaydı selamımı esirgemezdim ;D ;D

sticer almak için girişimde bulundum ama henüz bir cevap alamadım. yeni aracıma kısmet olur inşallah.
tekrar ayvalık'a gelirseniz ve tatilinizde bir çay içimlikte olsa vaktiniz olursa sevinirim.
bolu'ya selamlar :smiley:

selamlar murat bey, iyi satışlar, bursa maçının olduğu akşam tansaşın parkında baya yakından inceledim arabayı siz yukardaydınız galiba, yakışıklımı yakışıklı bi suzi arkadaşlara tavsiye ederim, bu arada bazen yukarki yoldan geçerken sizin maço yu görüyorum benim zagor la tanıştırmak istiyorum aslında ama bizim ufaklığı yer :smiley: diye korkuyorum, evet ilhami abiyi inşallah bi dahaki sefere bende bekliyorum, stickerimde yarın elimde olacak hemen ön camın üstüne patlatacağım kısmetse...

ulash1907' Alıntı:
selamlar murat bey, iyi satışlar, bursa maçının olduğu akşam tansaşın parkında baya yakından inceledim arabayı siz yukardaydınız galiba, yakışıklımı yakışıklı bi suzi arkadaşlara tavsiye ederim, bu arada bazen yukarki yoldan geçerken sizin maço yu görüyorum benim zagor la tanıştırmak istiyorum aslında ama bizim ufaklığı yer :smiley: diye korkuyorum, evet ilhami abiyi inşallah bi dahaki sefere bende bekliyorum, stickerimde yarın elimde olacak hemen ön camın üstüne patlatacağım kısmetse...
sağol ulaş (artık şu bey lafını kaldıralım)
evet bursa maçının olduğu akşam tansaş cafedeydim. niye uğramadın ki? evin ordan da geçiyosun haber vermiyosun.. bi alemsin
bekliyorum

bekirnayır' Alıntı:
1997 5.2 ile taks düşünürmüsünüz.ilanım gezenbilirde var.
ilan linklerini verseydiniz daha iyi olurdu ama ben buldum yinede ilanınızı.

temmuz ayında almışsınız aracınızı, özel değilse neden bu kadar kısa sürede satmak istediğinizi öğrenebilirmiyim.

abi teşekkür ederim, uğrarım mutlaka, bugün istanbula geçiyorum 1 hafta kalcam bi isteğin varmı benden, fazla satış linkini meşgul etmiyeyim ben, tekrar iyi satışlar ...

doğruyu söylemek gerekir ise ben bu aracı lada nivam ile takas etmiştim. aracı sadece balığa giderken kullanıyorum. yani zj den başka bir aracım daha var. Ancak arabayı teke düşürmek ve daha yeni modelli bir 4x4 almaya karar verdim. hem şehir içinde kullanmak hem de balıkta kullanmak için. satma sebebim bu.

biraz tersinden oldu ama kendi arabamı satmadan alacağım aracı buldum :smiley:

ilgilenen arkadaşların dikkatine, alacağım araç belirlendiği için TAKAS TEKLİFLERİNİ DEĞERLENDİREMEYECEĞİM.

Selam ve Saygılar

atasoy61' Alıntı:
alan satan hayrını görsün

sağol atasoy , hoşgeldin.
bende aslen trabzonluyum. bu vitarayı da memleketten almıştım zaten. eski plakası 61ez 501 idi.
çok özledim memleketi çook

ses sistemini söküp fiyat indirimi yapıyorum.

güncel fiyatı 27.000-TL

aracım sitemiz dışından bir arkadaşa 11 Ekim pazartesi akşamına kadar opsiyonlanmıştır.

bilgilerinize arz olunur :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR