Sakarya Akyazı; Dokurcun Sülüklügöl Buluşması (31 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hakan5408 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 302
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 45,434

Etiketler

Ynt: Sakarya Akyazı; Dokurcun Sülüklügöl Buluşması (31 Ocak 2010)

yasin54' Alıntı:
yok yawww okadar degilim fatih kardeşşş ;D ;D
vay yasin kardeşim ne guzel olmuş çalışman sa na bravoooooooooooo teşekkurler. bu arada levent abi senin yanında bizim karizmanın lafı olmaz be abi. ;D

bu calışmayı sayfanın en kafasına taşısın birisi ben anlamıyorum anlasam taşıcam.

Baran 54' Alıntı:
vay yasin kardeşim ne guzel olmuş çalışman sa na bravoooooooooooo teşekkurler. bu arada levent abi senin yanında bizim karizmanın lafı olmaz be abi. ;D

Hahaha aşkolsun hakan.... saol moral oluyo tabi yinede...

Baran 54' Alıntı:
abi ben ciddiyim ya. ;D

Hakan, yokmu yakınlarda vede yakın bölgede bir mangal planı falan.... kacalım bi iki saat evden yav ....

levento' Alıntı:
Hakan, yokmu yakınlarda vede yakın bölgede bir mangal planı falan.... kacalım bi iki saat evden yav ....
abi yarına düşünüyoduk bu sıra et bulmakta güçlük çekıyoruz yarın afyondan mal gelcek dükkandayım ama olursa inan telden heberdar ederim. ;D

Baran 54' Alıntı:
abi yarına düşünüyoduk bu sıra et bulmakta güçlük çekıyoruz yarın afyondan mal gelcek dükkandayım ama olursa inan telden heberdar ederim. ;D

tamamdır Hakan, arada coluk cocuuda atlatiimda bekarların arasına karısıyım diyorum..... aramızda kalsın ama : ))

levento' Alıntı:
tamamdır Hakan, arada coluk cocuuda atlatiimda bekarların arasına karısıyım diyorum..... aramızda kalsın ama : ))
sen merak abi tabi daha iyi gezeriz .

Güzel bir gezi olmuş.tüm arkadaşları kutlarım.

yasin54 eline sağlık arkadasım fotograf cok hos olmus..vaktin olursa orjinal ebadını mail atarmısın...masaüstü yaptım simdiden

bircanefe' Alıntı:
yasin54 eline sağlık arkadasım fotograf cok hos olmus..vaktin olursa orjinal ebadını mail atarmısın...masaüstü yaptım simdiden
Bircan hanım fotoyu bende buradan aldıgımdan bendekide cok net degil yinede atarım mail adresinizi mesajla atarsanız fotoyu size iletirim...

bircanefe' Alıntı:
orijinal fotoları fatih81 hakan abiden alacakmış bende ondan alacağım onlar üzerinde çalışır sizlerle paylaşıtrım.....