Sadece Gezenbilir'e Özel Columbia Çakılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan -XXXXX- Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,094

Etiketler

Ynt: Sadece Gezenbilir'e Özel Columbia Çakılar

terzi söküğünü gerçekten dikemiyor en kısa zamanda kalanların fotoları gelecek

columbia çakımı kargodan teslim aldım,
gerçektende forumda bahsedildiği gibi mükemmel, bu fiyata böyle bir kalite gerçekten çok güzel.
arkadaşımıza gerçekten göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.

hala var mıdır elinizde ya da kapalıçarşıdan alabilir miyiz ? :

fotoğraflar gecikti ama gelecek inşalah

çakıların büyüklerinden arıyorum foruma mangal fotolarını koyan arkadaşların lastiklerinde deneyeceğim önce sonra burayada o fotoları koyacağım sizin yüzünüzden araziye gidemez oldum her gören mangal var zannediyor gittiğimizdede boş gitmiyoruz ama olmuyorbe masa başında forum okurken tava balık tavuk teneke kuzu tandır patates közde.....

aşağıdakide mahallllenin delisi

benim bıçakla avlandı benim çakmakla pişti : : : anladınız siz onu

sağdan 2. bıçaktan varmı varsa fiyatını alabilirmiyim

selam var hemde 1 tane var yukarıda yazmıştım benim bıcagım 30 tl ye onuda verebilirim isterseniz kargoda benim hediyem olsun 1-2 defa kullandıgım bilemeye kıyamadıgım savaşcı dövmeli bıcak siyahlardan 1-2 cm uzun ve birazda agırdır

selam ondanda 1 tane var 19 tl üzerinde ışığı var dikkatli bakarsanız naylon görürsünüz çekince lamba yanmaya başlayacak yada biz öyle zannediyoruz denemedim en kötü ihtimal pili bitik olabilir

selam adres telefon ad soyad en geç 3 gün içinde kargolarım eline geçince kontrol eder denersin ücretini sonra geçersin