RAV4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tutrakan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 126
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 134,113

Etiketler
Ynt: RAV4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

Ben iki tane RAV kullandım birincisi 1998 model ikincisi 2003 modeldi birincisi şöyle böyle fakat ikincisi mükemmel bir araçtı söyleyecek söz bulamıyorum çok çeşitli araç kullandım 2003 rav 4 uyan çıkmadı şimdi PAJERO var.bu arkadaşımız olağanüstü bir şey başarmış sürekli dört çeker arabanın sadece önlerini ayrı çalıştırmış

bu arkadaşımız olağanüstü bir şey başarmış sürekli dört çeker arabanın sadece önlerini ayrı çalıştırmış

O arkadaş ciddi olsa bunca muhabbet döndükten sonra bir tane cevap yazardı.

İyi günler
Saygıdeğer Gezenbilir üyeleri
Topic açıldığı günden bu güne 1470 gün geçmiş ve hala ilgimizi çekiyorsa topic açan üyemize bir teşekkür borcumuz yok mu?
Bu sitede 1470 gün güncelliğini koruyan kaç topic var ?
Saygılar

Utanmıştır cevap yazmaya kalksa alay konusu olmaktan çekinmiştir halbuki GEZENBİLİR ailesi sorununu yerinde bile çözmek için her türlü zahmete katlanırdı

Evet 15047 defa okunmuş ne meraklı milletmişiz ve hala okunmaya devam ediliyor ben yazana kadar 15049 oldu

Ynt: Rav4'ü Garajdan Çıkaramıyorum

Ben de baştan sona okudum.
Müthiş zevkli bir konu,yalnız hala konuyu açan arkadaş yok ortada.
Ne meraksız adammış yahu...
Selamlar...

bütün sayfaları bir solukta okudum. okumam bittiğinde hala gülümsediğimi fark ettim.konu sahibine teşekkürler.

ne garajmış arkadaş
3 sene süren bir topik görülmemiştir herhalde
yalnız konuyu açan kişi acaba yaşıyormu yoksa vefat mı etti bunca zaman girip de bişey yazmaması düşündürüyor bunu doğrusu

Hortlamış yine bu konu.....