Range Görünümlü Niva

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Naki Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,661

Naki

Ana Kamp
range görünümlü lada niva

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

977ba5fae6eeedc74bed1bb1a90492

Lada1na7

Lada2kb1

Etiketler
Ynt: Range Görünümlü Niva

Maslak sanayideki çikmacidaydi bu araç ama bu renk deildi. Belki bir yenisini daha yapmişlardir.

yaratıcı bir proje olmuş ancak sahibinin vermiş olduğu yardım ilanında okuduğum dan çalınmış olduğunu duyduğum araç.Ne yazık ki ülkemizde off road külütürü ve araç sevgisi külütrü olmadığı için yapılan emeklere de saygı yok.Burası TÜrkiye arkadaş.Keşke sahibi için elimden bişi gelse.GEçmiş olsun mağdur kardeşim
saygılar

Bu araci calan kafayi yemiş nerde lsa goze batacak ya doguya gomerler yada parçalarlar

ben bu aracı daha önce görmedim internette rastladım ilgimi çekti sahibinede geçmiş olsun

her sene gezenbilir e gelir bu aracın fotoları klasikleşmiş şekilde.
Yanlış anlamayın ne olur. Ezbere biliyor hemen hemen herkes.
Ben beğeniyorum aracı. Yapan ustaya helan olsun okadar bileşeni bir araya getirmek birleştirmek zor iş.tekrar hatırlamamıza sebep olduğunuz için teşekkürler.

teşekkür ederim ben gezenbilire yeni üye oldum klasikleşmiş birşey olduğunu bilseydim koymazdım yanlış anlamadım yanlış anlamayın

sonuçta ortada bir emek varr, bu tür işlere karşıysam da yapılan emeğe saygı duyuyorum gerçekten range e benzetılmışş :smiley:
yapanların emeğine sağlık

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR